До корпусу, біля якого зараз відбуваються акції протесту противників ЛГБТ-спільноти, підійшли кілька представників "Маршу рівності". При цьому в одного з них був прапор організації.
"Один із активістів мітингу проти "Маршу рівності" підбіг до нього і зірвав цей прапор і почав його топтати, після чого відбіг до своїх однодумців. Після інциденту до нього підійшла дівчина з обмеженими можливостями, представниця ЛГБТ-спільноти, та її почали штовхати й ображати", - розповів кореспондент.
Конфлікт намагалися вирішити й правоохоронні органи, в результаті чого між ними та активістами також сталася невелика сутичка. Втім зараз цей інцидент вже вичерпано.
Організатори мітингу проти "Маршу рівності" вимагають від своїх учасників перебувати на пішохідній зоні вулиці Володимирської, чим вони обмежують прохід по ній.
Правоохоронці Києва виявили у противників "Маршу рівності" балаклави та газові балончики. Про це на своїй сторінці у Facebook написала речник столичної поліції Оксана Блищик. Вона зазначила, що наразі в центрі столиці порядок охороняють понад 5 тисяч представників правоохоронних органів. Тим часом у місці проведення маршу вже встановили фільтраційні пункти, там чергують кінологи та кінна поліція.
"Близько 100 учасників акції проти проведення "Маршу рівності" біля парку імені Тараса Шевченка безперервно ходять по пішохідному переходу та утворили ланцюг", - наголосила Блищик.
В Україні під час перевірок (інвентаризації) пенсійних справ можуть знизити розмір виплат. Наприклад, Пенсійний фонд може встановити, що частина зарплати або стажу для обчислення пенсії була врахована безпідставно. Про це пише видання "На пенсії", пер...
В Україні військовозобов’язані можуть оскаржити рішення військово-лікарської комісії про придатність до служби, якщо є невідповідність даних із попередніх медичних документів із актуальним обстеженням. Причинами для оскарження можуть бути формальні пом...