В учасників Маршу рівності помітили плакат з неоднозначним гаслом (фотофакт)

Користувачі мережі зазначають, що акцент на громадянському конфлікті в контексті гей-параду вигідний Росії.

"Займайтеся любов'ю, а не громадянською війною". Фото: Фейсбук.

Один з плакатів, які несли в руках учасники Маршу рівності у Києві, виявився з неоднозначним написом. На це звернув увагу політолог Олексій Голобуцький, повідомляють Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook він опублікував фотографію з акції і вказав на плакат, на якому англійською написана фраза, яка в перекладі звучить: "Займайтеся любов'ю, а не громадянською війною".

При цьому Голобуцький не виступає проти проведення подібного заходу, а задається питанням, чи є гасло переконанням учасників акції, чи організатори пропустили плакат, не читаючи.

У коментарях до запису люди висловлюють думку, що фраза не стосується теми війни на Донбасі, а звернена до противників ЛГБТ.

Також помічені і інші не менш "цікаві" гасла:

Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов Марш рівності.

Після закінчення проведення Маршу рівності в центрі Києва, двох його учасників побили поблизу станцій метро.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...