"Почему вы ко мне привязались?": Полунін, який зізнався у любові Путіну, спробував "відмазатися" від скандалу

Український артист балету Сергій Полунін відхрестився від допису на своїй офіційній Instagram-сторінці, в якому він підтримав президента РФ Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України.

20 листопада на сторінці Полуніна з’явився допис, присвячений його дню народження. У дописі йдеться, що всі привітання артист переадресовує Путіну, «оскільки в деяких частинах світу ЗМІ ставляться до нього несправедливо».

«Ніхто не заслуговує на те, щоб до нього ставилися погано і несправедливо. Коли я був дитиною, я бачив у ньому світло, і бачу зараз. Володимира я завжди буду захищати своєю енергією та любов’ю…», — йдеться у дописі на сторінці Полуніна в Instagram.

На питання про те, чи писав він про Путіна в Instagram, Полунін відповів: «Я нічого про це не знаю».

Крім того, артист балету не зміг однозначно відповісти, чи він особисто веде свою офіційну сторінку в соцмережі.

«Чого ви до мене прив’язалися? Я не знаю, про що ви говорите. Відчепіться від мене. До побачення!», — заявив Полунін та поклав слухавку.

Сергій Полунін — відомий український артист балету. Він, зокрема, працював у Росії та був прем’єром Музичного театру імені Станіславського—Немировича-Данченка у Москві.

Джерело: hromadske.ua

На Полтавщині жінка облила бензином та підпалила коханку чоловіка

субота, 28 січень 2023, 14:29

На Полтавщині жінка облила бензином і підпалила знайому свого чоловіка. Все це – через ревнощі, інформують Патріоти України. Мешканка Оржиці підозрювала, що її цивільний чоловік на стороні зустрічається з іншою. 2 липня 2022 року вона прийшла до знайом...

Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

субота, 28 січень 2023, 14:05

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today. Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цв...