''Почему вы все такие злые?": Дівчинка, що написала листа Путіну, покінчила із собою

Згідно з непідтвердженими даними, у загиблої було знайдено передсмертну записку, в якій вона просить нікого не звинувачувати у своїй смерті.

Перед смертю дівчинка написала Путіну. Ілюстрація: VistaNews.

У місті Сафоново Смоленської області Російської Федерації покінчила життя самогубством 14-річна дівчинка, відома тим, що скаржилася в листі президентові РФ Володимиру Путіну на низьку зарплату своєї матері, передають Патріоти України.

За інформацією видання, мама підлітка працювала санітаркою в місцевій лікарні – після листа до адміністрації президента керівництво викликало і "насварило" її. За повідомленнями місцевих ЗМІ, через проблеми із зором над дівчинкою знущалися в школі однокласники, дражнячи "ціклопом". На її сторінці в соцмережі перед самогубством був опублікований статус: "Чому ви всі такі злі?"

Згідно з непідтвердженими даними, у загиблої було знайдено передсмертну записку, в якій вона просить нікого не звинувачувати у своїй смерті. Чи прочитав Володимир Путін лист дівчинки - досі невідомо.

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...

Скаржився на тиск командира: Батьки загиблого курсанта розповіли, що підштовхнуло хлопця до фатального кроку

четвер, 23 березень 2023, 10:26

У неділю, 19 березня, курсант Львівського університету внутрішніх справ Дмитро Гульчук застрелився під час добового наряду. У ДБР смерть хлопця розслідують за статтею "доведення до самогубства". Тим часом батьки Дмитра розповіли "Суспільному" про навча...