''Почему вы все такие злые?": Дівчинка, що написала листа Путіну, покінчила із собою

Згідно з непідтвердженими даними, у загиблої було знайдено передсмертну записку, в якій вона просить нікого не звинувачувати у своїй смерті.

Перед смертю дівчинка написала Путіну. Ілюстрація: VistaNews.

У місті Сафоново Смоленської області Російської Федерації покінчила життя самогубством 14-річна дівчинка, відома тим, що скаржилася в листі президентові РФ Володимиру Путіну на низьку зарплату своєї матері, передають Патріоти України.

За інформацією видання, мама підлітка працювала санітаркою в місцевій лікарні – після листа до адміністрації президента керівництво викликало і "насварило" її. За повідомленнями місцевих ЗМІ, через проблеми із зором над дівчинкою знущалися в школі однокласники, дражнячи "ціклопом". На її сторінці в соцмережі перед самогубством був опублікований статус: "Чому ви всі такі злі?"

Згідно з непідтвердженими даними, у загиблої було знайдено передсмертну записку, в якій вона просить нікого не звинувачувати у своїй смерті. Чи прочитав Володимир Путін лист дівчинки - досі невідомо.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...