Податківець на Київщині згідно з декларацією отримав від матері подарунок на 2 млн грн

Також фіскал задекларував придбання квартири в Броварах площею 122 кв. м вартістю 1,712 млн грн.

Сергій Обушевський. Фото:http://kyivobl.sfs.gov.ua/

Начальник Поліського відділення Вишгородської податкової інспекції що на Київщині. Сергій Обушевський отримав від своєї матері подарунок в розмірі 2 024 088 гривень. Такі дані містяться в декларації чиновника, повідомляють Патріоти України.

Також фіскал вніс інформацію про придбання квартири в Броварах площею 122 кв. метра вартістю 1,712 млн грн.

Однак згідно декларацій за 2016 і 2015 роки доходи сім'ї податківця склали $30 і 25 тисяч відповідно. Тому незрозумілі джерела доходів родичів для подарунка і нової нерухомості.

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...