На передовій у Луганській області українські бійці вгризаються у землю – риють бліндажі та земляні укріплення. Два тижні вони працювали фактично вручну, і лише кілька днів тому їм підігнали техніку. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Це необхідна умова вижити, бо обстріли з ворожого боку не припиняються. По позиціях ЗСУ працюють міномети та важка артилерія, і боєприпасів бойовики не шкодують. На передовій щодня з'являються вирви від 150-міліметрових снарядів самохідної артилерії.
Військові кажуть, що їх накривають цілими квадратами – працюють дуже професійно. До цього додається і мінометний вогонь. Тільки за минулу добу внаслідок обстрілів бойовиків на Луганщині поранення дістали п'ятеро бійців.
Одне з найважчих завдань – доправити потребуючих до шпиталю. Оскільки дороги в поганому стані, а лікарень мало, волонтери відкрили у Кримському стабілізаційний пункт. Туди приїхала відома на фронті "Степанівна". Вона сама з Прикарпаття, раніше працювала в Пісках, а тепер облаштувалась на Луганщині.
У "Степанівни" є дихальний апарат, хірургічний стіл, ліки для невідкладних пацієнтів. "Тут у мене антибіотики – флакон, ампули, таблетки. Тут у мене анальгетики, спазмалгетики таблетовані, тут у мене гіпотензивні", - проводить волонтерка міні-екскурсію для журналістів. Саме її стараннями пораненим надають першу допомогу, щоби потім їх можна було транспортувати.
Саме Кримське минулої ночі вкотре обстріляли з гранатометів. За інформацією військово-цивільної адміністрації, внаслідок цього було пошкоджено газопровід. Наразі подачу палива відновили.
Про мінські домовленості та припинення вогню на прифронтовій ділянці уже навіть не згадують – це явище віртуальне. Бійці продовжують окопуватися та ставити укріплення – вирівнюють лінію фронту. Як наслідок, ворог дуже близько підійти не матиме змоги.
Після урагану 12 липня у Харкові повалено приблизно 450 дерев і пошкоджено 140 дахів. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов, передають Патріоти України. . Уранці рятувальники повідомляли про жертву стихії – у Чугуївському районі області дерево,...
Як відомо, найбільше місто Київщини, після самої столиці України, має багату історію. З Білою церквою міцно пов'язані імена великого князя Київського Ярослава Мудрого, гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи, козацького полковника Семена Палія,...