
У Москві з нагоди святкування Масляної планували приготувати трьохметровий млинець, проте він підгорів і розвалився. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Російську службу новин, відзначаючи, що хлібопіки занадто сильно розкалили плиту, через що кулінарний виріб втратив еластичність і розсипався на очах.
Разом з тим, журналісти звернули увагу, що жителі російської столиці все-одно з'їли невдалий млинець, не встигнувши навіть його сфотографувати.
Гігантський млинець вирішили спекти в саду "Ермітаж". На його приготування пішло 40 кг тіста.
Що ж, перефразовуючи класика російської літератури Олександра Купріна, так і хочеться сказати: "Ох не быть теперь на Россиюшке красным дням да урожаям!" А про дітей здорових ... - і так вже давно все ясно!
Як повідомлялося раніше в ЗМІ, в Росії ввели заборону на годування жителів млинцями з лопати. А сьогодні Патріоти України писали про те, що житель російського Воронежа помер на святкуванні Масляної під час конкурсу з поїдання млинців.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...