
У Москві з нагоди святкування Масляної планували приготувати трьохметровий млинець, проте він підгорів і розвалився. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Російську службу новин, відзначаючи, що хлібопіки занадто сильно розкалили плиту, через що кулінарний виріб втратив еластичність і розсипався на очах.
Разом з тим, журналісти звернули увагу, що жителі російської столиці все-одно з'їли невдалий млинець, не встигнувши навіть його сфотографувати.
Гігантський млинець вирішили спекти в саду "Ермітаж". На його приготування пішло 40 кг тіста.
Що ж, перефразовуючи класика російської літератури Олександра Купріна, так і хочеться сказати: "Ох не быть теперь на Россиюшке красным дням да урожаям!" А про дітей здорових ... - і так вже давно все ясно!
Як повідомлялося раніше в ЗМІ, в Росії ввели заборону на годування жителів млинцями з лопати. А сьогодні Патріоти України писали про те, що житель російського Воронежа помер на святкуванні Масляної під час конкурсу з поїдання млинців.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...