Поганий знак? У центрі Москви під час святкування Масляної розвалився символ свята (відео)

Александр Куприн: «Блин — символ солнца, красных дней, хороших урожаев, ладных браков и здоровых детей!».

У Москві пекли трьохметровий млинець. Фото: РСН.

У Москві з нагоди святкування Масляної планували приготувати трьохметровий млинець, проте він підгорів і розвалився. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Російську службу новин, відзначаючи, що хлібопіки занадто сильно розкалили плиту, через що кулінарний виріб втратив еластичність і розсипався на очах.

Разом з тим, журналісти звернули увагу, що жителі російської столиці все-одно з'їли невдалий млинець, не встигнувши навіть його сфотографувати.

Гігантський млинець вирішили спекти в саду "Ермітаж". На його приготування пішло 40 кг тіста.

Що ж, перефразовуючи класика російської літератури Олександра Купріна, так і хочеться сказати: "Ох не быть теперь на Россиюшке красным дням да урожаям!" А про дітей здорових ... - і так вже давно все ясно!

Як повідомлялося раніше в ЗМІ, в Росії ввели заборону на годування жителів млинцями з лопати. А сьогодні Патріоти України писали про те, що житель російського Воронежа помер на святкуванні Масляної під час конкурсу з поїдання млинців.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...