
Поліцейські Київщини спільно з обласною прокуратурою та СБУ затримали членів організованої групи, які займалися незаконною колекторською діяльністю. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України, передають Патріоти України.
Як з’ясували правоохоронці, члени групи скуповували борги, збільшуючи їх в десятки раз, після чого незаконно вимагали у людей повернути гроші. Аби “вибити” борги, зловмисники діяли жорстко: телефонували боржникам, їхнім родичам, сусідам, колегам, погрожуючи їм фізичною розправою та викраденням.

Вимагачами виявилися п’ятеро осіб, віком від 29 до 33 років, серед них дві дівчини. І хоча, задля уникнення кримінальної відповідальності, колектори навіть зареєстрували товариство з обмеженою відповідальністю, учасникам групи повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 (Вимагання) ККУ. Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...