Помер відомий український вчений

На 63-му році життя помер український літературознавець, письменник, доктор філологічних наук і професор Леонід Володимирович Ушкалов. Про це розповіла доцент Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Наталія Левченко у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Пішов від нас у інші світи доктор філологічних наук, професор, великий вчений світового рівня, педагог, колега, керівних моєї кандидатської й докторської дисертацій, справжній друг і наставник Леонід Володимирович Ушкалов", - зазначила Левченко.

Леонід Ушкалов є автором академічних розвідок з історії української літератури, філософії та богослів'я, науково-популярних праць, дитячих книжок.

Ушкалов був перекладачем, автором передмов, приміток і коментарів до різних видань, таких, як: "Григорій Сковорода. Сад божественних пісень", "Дмитро Чижевський. Філософія Г. С. Сковороди", "Павло Тичина, Максим Рильський. Вибране", "Тарас Шевченко. Щоденник" та ін.

Він Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Григорія Сковороди та премії НАН України імені І. Я. Франка за працю "Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів".

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...