Помер відомий український вчений

На 63-му році життя помер український літературознавець, письменник, доктор філологічних наук і професор Леонід Володимирович Ушкалов. Про це розповіла доцент Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Наталія Левченко у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Пішов від нас у інші світи доктор філологічних наук, професор, великий вчений світового рівня, педагог, колега, керівних моєї кандидатської й докторської дисертацій, справжній друг і наставник Леонід Володимирович Ушкалов", - зазначила Левченко.

Леонід Ушкалов є автором академічних розвідок з історії української літератури, філософії та богослів'я, науково-популярних праць, дитячих книжок.

Ушкалов був перекладачем, автором передмов, приміток і коментарів до різних видань, таких, як: "Григорій Сковорода. Сад божественних пісень", "Дмитро Чижевський. Філософія Г. С. Сковороди", "Павло Тичина, Максим Рильський. Вибране", "Тарас Шевченко. Щоденник" та ін.

Він Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Григорія Сковороди та премії НАН України імені І. Я. Франка за працю "Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів".

"Прошлась по королевской семье, как торнадо": Сестра Меган Маркл публічно розгромила герцогиню

вівторок, 21 січень 2020, 14:15

Рідна сестра Меган Маркл Саманта висловилася про рішення герцогів відмовитися від королівських повноважень і переїхати до Канади. Так, як передає The Sun, Саманта переконана, що Маркл зараз зруйнувала стосунки принца зі своєю сім'єю, як раніше зіпсувал...

Хіти тижня. Кинули помирати на узбіччі: Українка потрапила в страшну історію на Балі (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 14:00

Українка Надія Фурсенко 7 січня потрапила в ДТП під час відпочинку на острові Балі. Дівчину з травмою голови і крововиливом у мозок не могли прооперувати через проблеми зі страховою компанією. Невідомий запропонував туристці підвезти на мотоциклі на ве...