Помер відомий український вчений

На 63-му році життя помер український літературознавець, письменник, доктор філологічних наук і професор Леонід Володимирович Ушкалов. Про це розповіла доцент Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Наталія Левченко у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Пішов від нас у інші світи доктор філологічних наук, професор, великий вчений світового рівня, педагог, колега, керівних моєї кандидатської й докторської дисертацій, справжній друг і наставник Леонід Володимирович Ушкалов", - зазначила Левченко.

Леонід Ушкалов є автором академічних розвідок з історії української літератури, філософії та богослів'я, науково-популярних праць, дитячих книжок.

Ушкалов був перекладачем, автором передмов, приміток і коментарів до різних видань, таких, як: "Григорій Сковорода. Сад божественних пісень", "Дмитро Чижевський. Філософія Г. С. Сковороди", "Павло Тичина, Максим Рильський. Вибране", "Тарас Шевченко. Щоденник" та ін.

Він Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Григорія Сковороди та премії НАН України імені І. Я. Франка за працю "Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів".

Жертва була не одна: Після зґвалтування і тортур у Кагарлику зважилися зізнатися ще троє постраждалих

четвер, 4 червень 2020, 21:11

Подробиці свідчень до завершення розслідування не розголошуватимуть. Після резонансу з побиттям і зґвалтуванням жінки у відділенні поліції в Кагарлику Київської області до правоохоронців звернулися ще троє постраждалих. Їх також допитували поліцейські ...

"Вже насміялися. Працюй за фахом": Сніжана Єгорова запропонувала "новий уряд" для України

четвер, 4 червень 2020, 20:29

Багато користувачів мережі негативно відреагували на допис. Популярна українська ведуча Сніжана Єгорова опублікувала свій варіант "уряду України". Так, головою МВС на її думку повинен стати Анатолій Шарій, а генеральним прокурором - Андрій Портнов. Єго...