Пом'янемо героя: У цей день народився Андрій Прищеп'юк - командир розвідгрупи ДУК ПС, загинув у серпні 2014-го

Розвідгрупа потрапила у засідку.

Андрій Прищеп'юк. Фото:facebook

"В цей день 1974 року народився Андрій Прищеп'юк — командир розвід групи ДУК ПС." Про це пише Serghiy Tymchyshyn, дописом якого поділилися у групі Патріоти України-єднаймося, передають Патріоти України.

Загинув 9 .08.2014 під м. Міусинськ. Псевдо «Шершень», офіцер, десантник. Активіст Самооборони Майдану. Розвідгрупа потрапила у засідку. Залишилось 2 дітей." - сказано у дописі.

Як стало відомо, Андрій Прищеп'юк був тимчасово похований у смт шахти Новопавлівська (околиця м. Красний Луч) разом з десантником 95-ї окремої аеромобільної бригади Віталієм Галянтом.

Тіло воїна було ідентифіковане серед похованих у Запоріжжі невідомих героїв АТО. 31 січня 2015 року після прощання в Українському домі героя перепоховали у Києві.

Важливо! Українцям заборонили оформляти паспорти старого зразка

середа, 21 березень 2018, 14:46

За даними Міністерства внутрішніх справ станом на 13 лютого 2018 оформлено 1542538 паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм в формі ID-карти. Кабінет міністрів України заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням...

Планеті загрожує новий катаклізм: Вчені забили тривогу через Антарктиду

середа, 21 березень 2018, 14:40

З 1900 року рівень світового океану піднявся на 20 сантиметрів, а до кінця 21-го століття підніметься на метр або більше, тому вивчення льодовиків Антарктиди має величезне значення. Через активне танення гігантського льодовика в Антарктиді вже в найбли...