Пом'янемо героя: У цей день народився Андрій Прищеп'юк - командир розвідгрупи ДУК ПС, загинув у серпні 2014-го

Розвідгрупа потрапила у засідку.

Андрій Прищеп'юк. Фото:facebook

"В цей день 1974 року народився Андрій Прищеп'юк — командир розвід групи ДУК ПС." Про це пише Serghiy Tymchyshyn, дописом якого поділилися у групі Патріоти України-єднаймося, передають Патріоти України.

Загинув 9 .08.2014 під м. Міусинськ. Псевдо «Шершень», офіцер, десантник. Активіст Самооборони Майдану. Розвідгрупа потрапила у засідку. Залишилось 2 дітей." - сказано у дописі.

Як стало відомо, Андрій Прищеп'юк був тимчасово похований у смт шахти Новопавлівська (околиця м. Красний Луч) разом з десантником 95-ї окремої аеромобільної бригади Віталієм Галянтом.

Тіло воїна було ідентифіковане серед похованих у Запоріжжі невідомих героїв АТО. 31 січня 2015 року після прощання в Українському домі героя перепоховали у Києві.

Така "скотиняка": Нардеп напав на суддю Оболонського райсуду і плюнув у нього

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:15

Суддя просить ВРП відреагувати на інцидент. Депутат Верховної Ради Дмитро Лінько (Радикальна партія Олега Ляшка) напав на суддю Сергія Родіонова і плюнув у нього під час засідання в Оболонському районному суді Києва. Про це йдеться в його повідомленні ...

Украина не продается, - Руденко

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:54

​На днях пророссийски настроенный президент Чехии Милош Земан предложил Украине продать России Крым. Видать, ему не впервой продавать святые вещи, поэтому он и другим с легкостью рекомендует так поступить. Украина не продается, господин президент Чехии!