Поспішайте! Новорічний лайфхак: Як загадати бажання, щоб воно точно здійснилось

Новорічна ніч - це час, наповнений чарівництвом, коли навіть затяті скептики починають вірити в чудеса і прояви добрих сил. Але потрібно вміти скеровувати свої думки так, аби бажане стало дійсним. Як правильно загадувати бажання на Новий рік 2018, щоб воно здійснилося, розповідають Патріоти України.

Класична записка в шампанському

Мабуть, даний метод найбільш популярний. Хто не писав найзаповітніше бажання на шматочку серветки, щоб з настанням півночі спалити його, розмішати попіл в келиху і випити? Метод перевірений не одним поколінням, тож можна сміливо застосувати його, аби сприяти втіленню всіляких бажань. Нюанс полягає в тому, що всі дії потрібно виконувати з максимальною швидкістю.

Лист у конверті

Для реалізації задуманого знадобиться червоний конверт - цей колір наче як привертає до себе увагу добрих сил. У конверт потрібно помістити лист, в якому викладені цілі, досягнення яких є важливим в Новому році. Написати листа потрібно у відокремленому місці незадовго до настання 12 годин ночі. Записка повинна бути написана з максимальною відвертістю. Потім лист слід помістити в конверт, який потрібно запечатати. Конверт - у кишеню, а о півночі треба взяти його в руку і в подробицях уявити все, про що написано в листі. Після новорічної ночі конверт треба покласти в затишне місце, щоб відкрити перед настанням чергового року і переконатися, що побажання були почуті і втілені в життя.

Баночка з бажаннями

Даний метод просто необхідний тим, хто має безліч різноманітних побажань. Для цього знадобиться невеличка баночка, а також аркуші паперу, конфеті, цукерки, ялинові гілочки, шматочки мішури або інші новорічні прикраси, які можуть поміститися в обрану ємність. Ввечері 31 грудня треба написати бажання на папері, закрутити його в рулончики і помістити в баночку, присипавши хвоєю, блискітками, мішурою і іншим декором. Баночку можна і потрібно задекорувати, потім - повісити її на ялинку і зняти тільки після опівночі. Після цього чарівна ємність, як і в попередньому способі, переміщається в затишну схованку до наступного року, перед яким її потрібно відкрити, вийняти папірці і переконатися, що багато чого із задуманого збулося.

"Якщо сніжинка не розтане"

Даний метод припускає, що зустріч Нового року відбувається під відкритим небом або хоча б є можливість ненадовго вийти з квартири о півночі. Звичайно, потрібно, щоб погода була сніжною і безвітряною, а з неба сипалися прекрасні сніжинки. Вийшовши на вулицю, треба зловити одну, підставивиши руку. Якщо крижане мереживо не розтане, поки промовляється своє бажання, воно обов'язково стане реальністю в новому році.

Озвучити бажання в кватирку

Достукатися до сил Всесвіту можна, проговоривши бажання вголос. У перші хвилини, навіть секунди нового року, треба підійти до відкритої кватирці або вийти на балкон, а потім промовити свої найзаповітніші побажання, вклавши в голос всю силу переконання - новорічна энергетика посприяє швидкому втіленню задуманого в реальність.

Джерело: Depo.ua

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...