Працьовита нація, котрій аби чиновники не заважали: На Черкащині селяни налагодили бізнес із виробництва голландського сиру (відео)

Місцеві жителі об’єдналися в кооператив і почали виробляти сир Гауда та масло

Фото: kakotvet.com

На Черкащині у селі Сатанівка селяни самі виробляють смр Гауда та домашнє масло. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "ICTV".

Місцеві жителі об’єдналися в кооператив і почали виробляти сир Гауда та масло. Сюди за вигідною ціною здають молоко, з якого самі ж виготовляють екологічну продукцію.

Обладнання селяни придбали завдяки європейській програмі. Для цього виграли проект, ЄС надав 80% коштів, а решту зібрали члени кооперативу. Нині у цеху чотири співробітники. Кооператив працює над сертифікацією, а наступного року виробники хочуть виграти тендери та постачати продукцію у школи, садочки та лікарні.

Хіти тижня. Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

субота, 29 лютий 2020, 4:00

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...

У метро Києва помітили хлопця, який готовий до епідемії коронавірусу (фотофакт)

субота, 29 лютий 2020, 0:32

За даними МОЗ, в Україні поки немає випадків зараження коронавірусом COVID-2019, однак він вже "атакував" сусідні країни. У п'ятницю, 28 лютого, в Києві, де вже проводять навчання на випадок виявлення випадків захворювання коронавірусом, пасажир метро ...