Працьовита нація, котрій аби чиновники не заважали: На Черкащині селяни налагодили бізнес із виробництва голландського сиру (відео)

Місцеві жителі об’єдналися в кооператив і почали виробляти сир Гауда та масло

Фото: kakotvet.com

На Черкащині у селі Сатанівка селяни самі виробляють смр Гауда та домашнє масло. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "ICTV".

Місцеві жителі об’єдналися в кооператив і почали виробляти сир Гауда та масло. Сюди за вигідною ціною здають молоко, з якого самі ж виготовляють екологічну продукцію.

Обладнання селяни придбали завдяки європейській програмі. Для цього виграли проект, ЄС надав 80% коштів, а решту зібрали члени кооперативу. Нині у цеху чотири співробітники. Кооператив працює над сертифікацією, а наступного року виробники хочуть виграти тендери та постачати продукцію у школи, садочки та лікарні.

Хіти тижня. Знаряддя тортур? - У Дніпрі встановили антивандальну лавочку (фотофакт)

понеділок, 23 вересень 2019, 4:00

Місцеві вважають, що річ надійна, можна запускати в масове виробництво.

Хіти тижня. Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 23 вересень 2019, 3:00

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...