Правозахисники з Freedom House зобразили Україну без Криму (фото)

Крим на інфографіці зображений синім кольором, як територія "несвободи".

Інфографіка Freedom House. Фото: соцмережі

Міжнародна правозахисна неурядова організація Freedom House, яка займається підтримкою та дослідженням стану демократії, політичних свобод і дотримання основних прав людини, своє чергове дослідження проілюструвала картою, на якій Крим не відноситься до території України. Відповідний матеріал оприлюднено на сторінці Freedom House Ukraine у Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, Крим на інфографіці зображений синім кольором, як територія «несвободи». Уся інша частина України при цьому має жовтий колір, яким позначені території з рейтингом «частково вільна». «Україна, як і у 2016-ому, отримала оцінку 3 (за шкалою від 1 до 7, де 7 - найгірший показник), та має рейтинг "частково вільна"», – повідомляє організація. Freedom House не дає пояснення, чому Крим зображений відмінним від усієї іншої, в тому числі і неконтрольованої частини Донбасу, кольором.

У вкладеному до посту у Facebook повному тексті звіту Крим згадується лише раз в передісторії до поточної ситуації в країні як окупована частина України: «Україна продовжує оговтуватися від безладдя, що супроводжувало відсторонення Віктора Януковича з поста президента у 2014 році, а також пов’язаної з цим кризи, спровокованої окупацією Росією Криму і військовою підтримкою сепаратистів на Донбасі, що на сході України».

Під прицілом! Як перевірити, чи не потрапив військовозобов'язаний у список ухилянтів - детальне пояснення

п’ятниця, 18 липень 2025, 11:42

В умовах загальної мобілізації та воєнного стану в Україні кожен військовозобов’язаний має чітко розуміти свій правовий статус. Якщо людина уникає виконання обов’язків перед державою – зокрема, не з’являється за повісткою – її можуть внести до списку р...

Українці зобов'язані проводити повірку лічильників води: Ось хто платить і що потрібно знати кожному

п’ятниця, 18 липень 2025, 11:30

В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...