Препарат для полегшення "ломки": Журналістка вказала на цікавий момент у справі Зайцевої

В іншій справі у Мелітополі при схожих із Зайцевою результатах аналізів експертизи суддя позбавив водія прав і наклав на нього штраф.

Препарат, який знайшли в крові Зайцевої, використовують для полегшення "ломки". Фото: NewsRoom.

Харківська журналістка Тетяна Доцяк звернула увагу на показовий момент у справі Зайцевої. Так, у Мелітополі в 2018 році сталася аварія з вини чоловіка, в крові якого також знайшли опіати. Тоді суддя позбавив водія прав і наклав на нього штраф. Про це журналістка написала на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Косить на пенталгін. Дуже схожий випадок із Зайцевою і наркотичним сп'янінням. У водія знайшли опіати, лаборант не вказує, багато чи мало, а пише "позитивний результат". Як і у випадку з Зайцевою. Водій, як і Зайцева, заявив, що вживав пенталгін", — розповіла журналістка. За її словами, огляд нарколога показав схожі з Зайцевою симптоми — неточні рухи, пальце-носова проба неточна, звужені зіниці.

"Лікар пише: "Звуження зіниць (точкові зіниці) і ністагм при погляді в сторону свідчить про наявність клініки і є явною ознакою наркотичного сп'яніння внаслідок вживання опіоїдів". Водій наполягає: не вживав наркотики, а пив пенталгін. Але рецепт лікаря не надав. Як і Зайцева", — зазначає журналістка. В тому ділі лікар вказав, що препарат використовують для полегшення "ломки" і він викликає стан ейфорії. "Суддя врахував огляд наркологом, знайдені опіати і постановив — навіть якщо медичний препарат — це не має значення. Штраф і позбавлення прав. І не треба було ані, кількості опіатів, ані лаборанту, ані судді. Тому що немає такого "кількість опіатів". Результат позитивний — все, досить", — пише Доцяк.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...