Препарат для полегшення "ломки": Журналістка вказала на цікавий момент у справі Зайцевої

В іншій справі у Мелітополі при схожих із Зайцевою результатах аналізів експертизи суддя позбавив водія прав і наклав на нього штраф.

Препарат, який знайшли в крові Зайцевої, використовують для полегшення "ломки". Фото: NewsRoom.

Харківська журналістка Тетяна Доцяк звернула увагу на показовий момент у справі Зайцевої. Так, у Мелітополі в 2018 році сталася аварія з вини чоловіка, в крові якого також знайшли опіати. Тоді суддя позбавив водія прав і наклав на нього штраф. Про це журналістка написала на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Косить на пенталгін. Дуже схожий випадок із Зайцевою і наркотичним сп'янінням. У водія знайшли опіати, лаборант не вказує, багато чи мало, а пише "позитивний результат". Як і у випадку з Зайцевою. Водій, як і Зайцева, заявив, що вживав пенталгін", — розповіла журналістка. За її словами, огляд нарколога показав схожі з Зайцевою симптоми — неточні рухи, пальце-носова проба неточна, звужені зіниці.

"Лікар пише: "Звуження зіниць (точкові зіниці) і ністагм при погляді в сторону свідчить про наявність клініки і є явною ознакою наркотичного сп'яніння внаслідок вживання опіоїдів". Водій наполягає: не вживав наркотики, а пив пенталгін. Але рецепт лікаря не надав. Як і Зайцева", — зазначає журналістка. В тому ділі лікар вказав, що препарат використовують для полегшення "ломки" і він викликає стан ейфорії. "Суддя врахував огляд наркологом, знайдені опіати і постановив — навіть якщо медичний препарат — це не має значення. Штраф і позбавлення прав. І не треба було ані, кількості опіатів, ані лаборанту, ані судді. Тому що немає такого "кількість опіатів". Результат позитивний — все, досить", — пише Доцяк.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...