Президента можна і посунути трохи: Голова Сумської облради повісив на почесному місці портрет загиблого 19-річного "кіборга" (фотофакт)

У кабінеті глави обласної ради Сумщини Семена Салатенка на стіні з'явився портрет Сергія Табали.

Портрет "кіборга" у кабінеті Семена Салатенка. Фото: dancor.sumy.ua.

«У кабінетах керівників повинні висіти портрети героїв, щоб ми не забували їх подвиг і нашу історію», - говорить Семен Салатенко, який раніше замінив в кабінеті портрет президента на портрет керівника ОУН в Сумській області часів Другої світової війни Семена Сапуна, перевісивши портрет Петра Порошенка в інше місце. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на dancor.sumy.ua.

Нагадаємо, коли на Сході України почалися військові дії, 18-річний Сергій Табала попрямував туди добровольцем у складі батальйону «Правого сектора». Він обороняв Донецький аеропорт, але під час чергового масштабного наступу терористів 6 листопада 2014 хлопцеві не вдалося уникнути загибелі. Тиждень тому йому виповнилося б 20 років. Торік депутати Сумської міської ради присвоїли захиснику звання «Почесний громадянин міста Суми».

Хто кому Рабінович: Скандальний нардеп Каплін показав документи про ізраїльське громадянство скандального лідера партії "За життя"

понеділок, 21 травень 2018, 21:20

За словами Сергія Капліна, у Давіда Рабіновича та нардепа Вадима Рабіновича "абсолютно ідентичні підписи". Народний депутат Сергій Каплін опублікував документи, які, за його словами, свідчать, що нардеп Вадим Рабінович має громадянство Ізраїля. Відпові...

Герої дня з батальйону "Донбас" розповіли про свій успішний рейд, вбитих та полонених "гібридів" (відео)

понеділок, 21 травень 2018, 20:13

Українські бійці пояснили, що розвідувальні походи в тил ворога – не рідкість. Подібні операції планують ретельно і заздалегідь. Минулої доби, 20 травня, ворог відкривав вогонь 55 разів. Та, попри постійні обстріли, ця ніч для українських воїнів була у...