Президента можна і посунути трохи: Голова Сумської облради повісив на почесному місці портрет загиблого 19-річного "кіборга" (фотофакт)

У кабінеті глави обласної ради Сумщини Семена Салатенка на стіні з'явився портрет Сергія Табали.

Портрет "кіборга" у кабінеті Семена Салатенка. Фото: dancor.sumy.ua.

«У кабінетах керівників повинні висіти портрети героїв, щоб ми не забували їх подвиг і нашу історію», - говорить Семен Салатенко, який раніше замінив в кабінеті портрет президента на портрет керівника ОУН в Сумській області часів Другої світової війни Семена Сапуна, перевісивши портрет Петра Порошенка в інше місце. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на dancor.sumy.ua.

Нагадаємо, коли на Сході України почалися військові дії, 18-річний Сергій Табала попрямував туди добровольцем у складі батальйону «Правого сектора». Він обороняв Донецький аеропорт, але під час чергового масштабного наступу терористів 6 листопада 2014 хлопцеві не вдалося уникнути загибелі. Тиждень тому йому виповнилося б 20 років. Торік депутати Сумської міської ради присвоїли захиснику звання «Почесний громадянин міста Суми».

Справжня окраса свята: 24 серпня над Хрещатиком з’явиться новітній український військово-транспортних літак

неділя, 19 серпень 2018, 8:25

Варто зазначити, що свій перший політ новітній транспортний літак ‪‎Ан-178 здійснив лише 7 травня 2015 року успішний перший політ. З тих пір він проходить вдосконалення, а широка публіка могла бачити «українця» лише на кількох закордонних авіасалонах.

"Ой девочки, мне так жалко американцев... бедные люди рабочие. Их лишили всего... Вот смотришь по телевизору, прям сижу и плачу, так жалко!": Сердобольні путінські бабусі порвали Всесвіт (відео)

неділя, 19 серпень 2018, 8:10

Те, що кремлівська пропаганда має страшний вплив на людські мізки знають давно. Однак деякі приклади «зворотного зв’язку» все ще вражають. Адже таким успіхом навряд могли похвалитися і сталінські пропагандисти «золоті» для них 1930-ті. "Ой девочки, мне...