
У Черкасах патрульні поліцейські виписали відомій телеведучій Ользі Фреймут, яка приїхала в місто відзняти черговий випуск своєї програми, постанову про адміністративне правопорушення за неправдивий виклик спеціальних служб, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
“Вона повідомила, що зафіксувала перевищення швидкості. Коли на місце події приїхали патрульні, Ольга Фреймут підтвердила, що свідомо зробила хибний виклик. Вона була із професійним гонщиком (черкащанином Андрієм Яроменком, – ред.), завдяки якому хотіла перевірити, навички водіння працівників поліції. Їй відмовили, – розповіла у коментарі речниця патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

У результаті цього телеведучій виписали постанову про адміністративне правопорушення за статтею 183 КУпАП, яка передбачає штраф від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також Ольга Фреймут пообіцяла черкаським патрульним, що ще зустрінеться з ними, адже у місті перебуватиме протягом двох днів.
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...