Протест під міськрадою: В Запоріжжі бійці АТО мітингують проти беззаконня водіїв маршруток

Військові обіцяють змусити маршрутників виконувати закон – навіть якщо їхні методи будуть далекі від гуманних.

Право учасників АТО на безкоштовний проїзд залишилося лише на папері. Фото: prozak.info.

У Запоріжжі ветерани АТО оголосили війну маршрутникам. За словами бійців, останнім часом випадків, коли водії мікроавтобусів безпідставно відмовляють їм у праві безкоштовного проїзду, значно побільшало, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

У п'ятницю, 23 вересня, військові вийшли на мітинг під стіни міської ради. У руках вони тримають саморобні плакати та гасла з вимогою забезпечити їхнє право на безкоштовний проїзд.

Варто зазначити, що останнім часом у місті значно побільшало випадків, коли водії зневажливо ставляться до бійців, які надають посвідчення учасників бойових дій, їх відмовляються пускати у салон, а деякі водії відверто провокують ветеранів на конфлікт.

Міська влада, яка укладає угоди з перевізниками, на ці факти уваги фактично не звертає. Відтак, перевізники почуваються безкарно та майже не реагують на скарги. Бійці запевняють, що акція має стати для влади останнім попередженням.

Якщо посадовці не змусять маршрутників виконувати закон – військові обіцяють зробити це самостійно, навіть якщо їхні методи будуть далекі від гуманних.

Хіти тижня. Він був амазонкою: Археологи розкрили таємницю стародавнього скіфського воїна з сибірського кургану (фото)

неділя, 5 липень 2020, 12:00

Дослідники провели аналіз ДНК останків одного зі знайдених стародавніх воїнів. Аналіз ДНК показав, що похований зі зброєю в кургані Сариг-Булун в російській республіці Тува молодий скіфський воїн виявився 13-річною дівчинкою. Про це пише sciencealert, ...

Хіти тижня. Люди пізнаються в біді. Дизельні генератори, помпи для відкачування води та гроші на техніку: Порошенко привіз допомогу постраждалим від повені на Прикарпатті

неділя, 5 липень 2020, 11:00

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко приїхав на Прикарпаття в постраждалі від руйнівної повені населені пункти, щоб на власні очі побачити масштаби біди. Команда Порошенка побувала в Надвірнянському районі, ...