Протест під міськрадою: В Запоріжжі бійці АТО мітингують проти беззаконня водіїв маршруток

Військові обіцяють змусити маршрутників виконувати закон – навіть якщо їхні методи будуть далекі від гуманних.

Право учасників АТО на безкоштовний проїзд залишилося лише на папері. Фото: prozak.info.

У Запоріжжі ветерани АТО оголосили війну маршрутникам. За словами бійців, останнім часом випадків, коли водії мікроавтобусів безпідставно відмовляють їм у праві безкоштовного проїзду, значно побільшало, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

У п'ятницю, 23 вересня, військові вийшли на мітинг під стіни міської ради. У руках вони тримають саморобні плакати та гасла з вимогою забезпечити їхнє право на безкоштовний проїзд.

Варто зазначити, що останнім часом у місті значно побільшало випадків, коли водії зневажливо ставляться до бійців, які надають посвідчення учасників бойових дій, їх відмовляються пускати у салон, а деякі водії відверто провокують ветеранів на конфлікт.

Міська влада, яка укладає угоди з перевізниками, на ці факти уваги фактично не звертає. Відтак, перевізники почуваються безкарно та майже не реагують на скарги. Бійці запевняють, що акція має стати для влади останнім попередженням.

Якщо посадовці не змусять маршрутників виконувати закон – військові обіцяють зробити це самостійно, навіть якщо їхні методи будуть далекі від гуманних.

Хіти тижня. Знаряддя тортур? - У Дніпрі встановили антивандальну лавочку (фотофакт)

понеділок, 23 вересень 2019, 4:00

Місцеві вважають, що річ надійна, можна запускати в масове виробництво.

Хіти тижня. Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 23 вересень 2019, 3:00

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...