Протест під міськрадою: В Запоріжжі бійці АТО мітингують проти беззаконня водіїв маршруток

Військові обіцяють змусити маршрутників виконувати закон – навіть якщо їхні методи будуть далекі від гуманних.

Право учасників АТО на безкоштовний проїзд залишилося лише на папері. Фото: prozak.info.

У Запоріжжі ветерани АТО оголосили війну маршрутникам. За словами бійців, останнім часом випадків, коли водії мікроавтобусів безпідставно відмовляють їм у праві безкоштовного проїзду, значно побільшало, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

У п'ятницю, 23 вересня, військові вийшли на мітинг під стіни міської ради. У руках вони тримають саморобні плакати та гасла з вимогою забезпечити їхнє право на безкоштовний проїзд.

Варто зазначити, що останнім часом у місті значно побільшало випадків, коли водії зневажливо ставляться до бійців, які надають посвідчення учасників бойових дій, їх відмовляються пускати у салон, а деякі водії відверто провокують ветеранів на конфлікт.

Міська влада, яка укладає угоди з перевізниками, на ці факти уваги фактично не звертає. Відтак, перевізники почуваються безкарно та майже не реагують на скарги. Бійці запевняють, що акція має стати для влади останнім попередженням.

Якщо посадовці не змусять маршрутників виконувати закон – військові обіцяють зробити це самостійно, навіть якщо їхні методи будуть далекі від гуманних.

Не існує "хорошого" або "поганого": Вчені спростували міф про білий хліб

середа, 20 листопад 2019, 0:25

Ризик появи надмірної ваги повністю залежить від того, як ваш організм - зокрема, кишкові бактерії - реагують на певні продукти харчування. Вчені з інституту Вейцмана в Ізраїлі вважають, що немає ніякої необхідності відмовлятися від вживання білого хлі...

Сенсація археології: У Відні разом з іншими золотими скарбами віднайшли корону останнього імператора "Священної Римської імперії", коронованого у Римі

середа, 20 листопад 2019, 0:20

Фрідріх III жив у XV сторіччі та завжди вважався в європейській історіографії останнім імператором Середньовіччя. Австрійські археологи в соборі Стефана у Відні виявили корону і золоті монети в недоторканній гробниці правителя Священної римської імпері...