Приховує небезпеку: Вчені розповіли про смертельний вплив мікрохвильовки на людину (фото)

Нагрівання в мікрохвильовій печі позбавляє їжу її первинних поживних властивостей.

Вчені розповіли про смертельний вплив мікрохвильовки на людину. Фото: chelresto.ru.

Сьогодні мікрохвильову піч можна зустріти практично в кожній другій родині. Однак такий спосіб нагрівання їжі може завдати серйозної шкоди здоров'ю, впевнені вчені. Чи варта ця зручність таких жертв? Видання health.changeua.com наводить п'ять причин, чому користуватися мікрохвильовкою небажано. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

По-перше, нагрівання в мікрохвильовій печі позбавляє їжу її первинних поживних властивостей. Що спочатку було корисним, стає "мертвим".

Мікрохвилі знищують вітамін B-12 і користь грудного молока, тому його не можна розігрівати в мікрохвильовці: таке нагрівання призводить не тільки до безповоротного руйнування потужних агентів, що входять до складу молока і борються з бактеріями, але і до майже 18-кратного збільшення кількості шкідливих для немовлят бактерій.

Видання пише, що коли ви розігріваєте продукти в пластикових контейнерах, мікрохвильове випромінювання прямо в їжу вивільняє токсичні хімічні речовини. А, як відомо, канцерогени - це речовини, які не тільки згубно впливають на клітини людини, а й здатні викликати рак.

В ході наукових досліджень у людей, які регулярно споживають розігріті в мікрохвильовці продукти, були виявлені зміни в складі крові - рівень еритроцитів знижується, в той час як кількість білих кров'яних тілець, поряд з рівнем холестерину, значно збільшується.

В кінці-кінців, рівні радіації в діапазоні 2,4 ГГц, що випромінюються мікрохвильовою піччю, впливають як на частоту серцевих скорочень, так і на варіабельність серцевого ритму. Ці рівні знаходяться в межах, названих безпечними, але, як правило, вони викликають негайні і кардинальні зміни в частоті серцевих скорочень.

Підношення Осірісу: Унікальні артефакти з золота і та інші важливі речі: Археологи знайшли скарби єгиптян VII - VI ст. до н.е.

субота, 27 липень 2024, 0:30

Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...

На Уралі прорвало чергову дамбу водосховища. Населення рятується на дахах будинків (відео)

п’ятниця, 26 липень 2024, 23:30

У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...