Прикордонники Одеського загону морської охорони та Ізмаїльського загону спільно із співробітниками Дунайського біосферного заповідника провели черговий рейд з протидії браконьєрській діяльності у водоймах прикордонних контрольованих районів.Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.
Корабель морської охорони спеціального забезпечення "Аметист" та малий катер морської охорони пройшли Дунаєм та вийшли у прибережні води Чорного моря. Пошук незаконних знарядь лову проводився на підставі реалізації оперативної інформації шляхом тралення водних районів, що входять до Дунайського біосферного заповідника.
Результатом стало виявлення близько двох кілометрів браконьєрських сіток. У ході їх вибірки з води дістали 7 дельфінів-азовок, які загинули заплутавшись в сітках у результаті цинічних дій браконьєрів, та дві живі рибини - осетер і севрюга, що занесені до Червоної книги України. Охоронці кордону живих рибин одразу ж випустили в море, а загиблих дельфінів передали представникам Дунайського біосферного заповідника та ветеринарного підрозділу. Вилучені сітки передані до Державної фіскальної служби.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...