Привіт Кремлю: Туреччина надасть допомогу кримськотатарському батальйону

Анкара забезпечить батальйон імені Номана Челебіджихана обмундируванням.

Ленур Іслямов. Фото:www.youtube.com

Один із організаторів блокади анексованого Криму Ленур Іслямов заявив, що Міністерство оборони Туреччини почало надавати військову допомогу кримськотатарському батальйону імені Номана Челебіджихана, який охоронятиме кордони окупованого півострова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За словами Іслямова, наразі до кримськотатарського батальйону входить 560 осіб. Вже до 15 січня 2016 року добровольчому батальйону буде присвоєно номер військової частини.

Один із організаторів блокади півострова розповів, що в більшості батальйон фінансують волонтери.

Він зазначив, що Туреччина забезпечить батальйон імені Номана Челебіджихана обмундируванням. Іслямов розповів, що Анкара в найближчому часі має поставити комплекти взуття та одягу представникам кримськотатарського народу, які увійшли до даного добровольчого батальйону.

"Каждый едет на свой страх и риск": Керченський міст стає небезпечною пасткою для водіїв (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:44

Через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. Зазначається, що через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. "Возвращаемся в Краснодар, находимся на К...

Митрополит Черкаський УПЦ МП заявив про ліквідацію цієї релігійної організації до 2023 року

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:21

Митрополит Черкаський та Канівський Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Софроній (Дмитрук) уже давно не приховує, що є прихильником створення автокефальної церкви в Україні. Митрополит Черкаський та Канівський Української ...