Привіт Кремлю: Туреччина надасть допомогу кримськотатарському батальйону

Анкара забезпечить батальйон імені Номана Челебіджихана обмундируванням.

Ленур Іслямов. Фото:www.youtube.com

Один із організаторів блокади анексованого Криму Ленур Іслямов заявив, що Міністерство оборони Туреччини почало надавати військову допомогу кримськотатарському батальйону імені Номана Челебіджихана, який охоронятиме кордони окупованого півострова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За словами Іслямова, наразі до кримськотатарського батальйону входить 560 осіб. Вже до 15 січня 2016 року добровольчому батальйону буде присвоєно номер військової частини.

Один із організаторів блокади півострова розповів, що в більшості батальйон фінансують волонтери.

Він зазначив, що Туреччина забезпечить батальйон імені Номана Челебіджихана обмундируванням. Іслямов розповів, що Анкара в найближчому часі має поставити комплекти взуття та одягу представникам кримськотатарського народу, які увійшли до даного добровольчого батальйону.

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...