Привіт Кремлю: Туреччина надасть допомогу кримськотатарському батальйону

Анкара забезпечить батальйон імені Номана Челебіджихана обмундируванням.

Ленур Іслямов. Фото:www.youtube.com

Один із організаторів блокади анексованого Криму Ленур Іслямов заявив, що Міністерство оборони Туреччини почало надавати військову допомогу кримськотатарському батальйону імені Номана Челебіджихана, який охоронятиме кордони окупованого півострова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Пресу України.

За словами Іслямова, наразі до кримськотатарського батальйону входить 560 осіб. Вже до 15 січня 2016 року добровольчому батальйону буде присвоєно номер військової частини.

Один із організаторів блокади півострова розповів, що в більшості батальйон фінансують волонтери.

Він зазначив, що Туреччина забезпечить батальйон імені Номана Челебіджихана обмундируванням. Іслямов розповів, що Анкара в найближчому часі має поставити комплекти взуття та одягу представникам кримськотатарського народу, які увійшли до даного добровольчого батальйону.

"Я пам'ятаю": У Києві з відбулося вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні (фото, відео)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:56

Дійство проходило за участю заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України. У Києві 19 лютого вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні під час Революції Гідності. Про це йдеться в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти Укра...

"Блаженна" жебрачка": Стало відомо, хто врятував прихожан церкви під час розстрілу в Дагестані (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:12

Побачивши зловмисника, який розпочав стріляти по людях, вона побігла прямо на нього. Під час розстрілу в храмі російського Кизляра 18 лютого людей врятувала жебрачка, яка зазвичай жебракувала біля церкви. Про це пише kp.ru, передають Патріоти України. ...