Радикально: У центрі Києва трактором зруйнували незаконну прибудову ресторану (фото, відео)

Демонтаж проводився жорсткими методами, із застосуванням не лише трактора, але й гідромолота.

Сьогодні вранці комунальники демонтували незаконну прибудову до ресторану Device-Club, який знаходиться на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка у Києві. Причому демонтаж проводився жорсткими методами, із застосуванням важкої техніки на кшталт трактора і гідромолота. Про це Українській правді повідомив народний депутат, радник мера з благоустрою Дмитро БІлоцерковець, передають Патріоти України.

За його словами, такі заходи хоч і жорсткі, але виправдані: "Іноді комунальникам Києва доводиться діяти такими радикальними методами. А все через небажання власників незаконних капітальних прибудов до пам'ятників архітектури самостійно демонтувати свої незаконні об'єкти", - написав він.

Як повідомляє Білоцерковець, в 2013-2014 роках власник почав незаконно прибудовувати капітальну прибудову до свого ресторану. Був залитий бетонний постамент, а саму прибудову обклали газобетоном.

На вимоги і неодноразові приписи з боку комунальних служб і районної адміністрації, а також громадських активістів щодо наруги над пам'ятником архітектури, власник не звертав ніякої уваги.

У той же час, за інформацією NewsONE, демонтаж проводився вкрай жорсткими методами: трактор в'їхав прямо в прибудову і почав її трощити. Причому на момент знесення в закладі знаходився персонал і відвідувачі.

До того, як звели прибудову, ресторан мав такий вигляд:

Після зведення прибудови він став виглядати так:

В Україні частина пенсіонерів може отримати 570 грн щомісячної надбавки: Ось кому заплатять

неділя, 16 червень 2024, 9:23

В Україні частина пенсіонерів може отримати надбавку до виплати. Йдеться про вікові доплати. Найбільшу суму отримають ті, хто досяг віку 80 років. Для них надбавка становить до 570 грн. Про це йдеться в роз'ясненні ПФУ, передають Патріоти України. Ві...

Букмекери оцінили шанси збірної України на вихід із групи та перемогу на Євро-2024

неділя, 16 червень 2024, 8:45

Букмекерські контори після виходу збірної України з футболу до фінального турніру Євро-2024 виставили коефіцієнти на те, як "синьо-жовті" виступлять на майбутній континентальній першості, передають Патріоти України. У фінальній стадії чемпіонату Європи...