Рік Верблюда наближає отримання Україною "безвізу", - астролог

"Все вирішиться ще в травні, а вже в червні, крайній термін - в липні - українці отримають безвізовий режим", - переконаний Влад Росс.

Влад Росс. Фото: Обозреватель.

Настання року Верблюда наближає позитивне рішення щодо надання безвізового режиму для України з Євросоюзом. Про це "Обозревателю" розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

"Україна вже повинна отримати безвізовий режим з Євросоюзом, і Верблюд підсилює ці тенденції", - сказав він.

За оцінками астролога, "можливо, після травневих свят або влітку ми зможемо їздити в Європу без віз. Я це вже бачу. Можливо, червень стане переломним місяцем стосовно цього".

"Не виключено, що все вирішиться ще в травні, а вже в червні, крайній термін - в липні - ми зможемо скористатися перевагами безвізу", - додав Росс.

У Польщі школярка напала з ножем на інших учениць, три людини поранені

вівторок, 29 вересень 2020, 16:13

У польському місті Зелена Гура 17-річна дівчина з ножем, вчинила напад в школі на інших учениць. В результаті інциденту три школярки постраждали. Про це повідомляє Gazeta Wyborcza. Напад стався 29 вересня близько 9 ранку за місцевим часом в 5-й загальн...

З архіву ПУ. "Трошки русопатії": В Одесі водієві авто на номерах РФ залишили "послання" (фото)

вівторок, 29 вересень 2020, 16:00

У якості паперу для свого "листа" невідомі використали обгортку від шоколадки "Рошен". В Одесі водієві автомобіля на російських номерах залишили записку на упаковці від шоколадки Roshen. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький" на своїй сто...