Ріки-потоки: З'явилися кадри наслідків грози у Києві (фото, відео)

Сильна злива та вітер блокували рух по найважливіших транспортних артеріях столиці.

Наслідки негоди у Києві. Фото:ФактыКиїв знову затопило. Сильна злива, гроза і град призвели до того, що підтопленими виявилися навіть вулиці з відремонтованими зливостоками та проспекти, які вважалися більш стійкими до стихійних явищ, зазначають Патріоти України.

В першу чергу, у воді опинилися підземні переходи. Біля станції метро «Політехнічний інститут» стихійні торговці встигли втекти з товаром. А ось власники стаціонарних точок в переході не встигли евакуювати дорогу техніку і мобільні телефони.

Біля метро «Шулявська» постійно затоплюваний підземний перехід постраждав в черговий раз. Торговці, які кинули в переході ящики, картон та інше сміття, додатково ускладнили відтік води в зливостоки.

Блоковано рух по найважливіших транспортних артеріях. Захоплені дощем в дорозі автомобілі намагалися об'їхати небезпечні ділянки, і тільки погіршували пробки. Простір біля метро «Лук'янівська» став озером.

На Дорогожичах вода залила підземний перехід біля станції метро.

В районі вулиці Борщагівської вода залила трамвайні колії між станціями «НАУ» та «Індустріальна», рух швидкісного трамвая зупинено.

Ускладнено рух по бульвару Шевченка.

Затопленими виявилися парковки. Деякі припарковані автомобілі наполовину занурилися в воду.

Посилив наслідки стихії сильний вітер.

Джерело: Факты

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...