"Робот-порохотяг на органічному пальному": У Києві з'явився оригінальний двірник на гіроскутері (відео)

Подібне ноу-хау помітили біля Київської обласної клінічної лікарні, що знаходиться в районі Лук'янівки.

Фото:скрін відео

До Києва приходить майбутнє: у столиці помітили двірника, який їздить на гіроскутері і одночасно підмітає вулицю за допомогою двох віників. Відповідний ролик був опублікований у Facebook, передають Патріоти України.

"Нанотехнології", - написано в публікації.

Подібне ноу-хау помітили біля Київської обласної клінічної лікарні, що знаходиться в районі Лук'янівки. Користувачів дуже повеселило подібне "нововведення" в когорті будинкових працівників.

"Робот-пилосос на органічному паливі!", "Це ж герой сюжету!", "Тілько чому у нього два віника, а не якісь смартмітли", "Нове слово інформаційного суспільства, панове", - написали вони у коментарях до відео.

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...