"Росія таки буде наддержавою. Але Москви там не буде": Астролог пророкує розвал РФ

Влад Росс переконаний, що Північний Кавказ, Чечня, Дагестан, Осетія відваляться від Росії.

Астролог пророкує розвал РФ. Фото: ИНФО-UA.

З часом Кавказ "відвалиться" від Росії, а Російська Федерація стане федеральним утворенням не тільки де-юре, а й де-факто. Такий прогноз в ефірі "Обозревателя" висловив астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

"Весь Північний Кавказ, Чечня, Дагестан, Осетія відваляться від Росії - це давній мій прогноз. Весь Кавказ в кінцевому результаті не буде російським", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи матиме місце реальна федералізація Росії і чи будуть регіони більш незалежні від центру, астролог пояснив: "Оскільки зараз відбувається дроблення країн, перегляд кордонів, поки Плутон проходить по Козерогу, це може статися. Козеріг - це монархія, Плутон - це перебудова якихось взаємин". За його оцінками, "Росія може розвалитися" на регіони, позначені адміністративними кордонами Російської Федерації.

Астролог допустив, що Росія може "почати підніматися як супердержава", але "супердержава залишиться в Сибіру, Москва не матиме до цього ніякого відношення". За його словами, центром нової держави може бути Новосибірськ.

Як писали Патріоти України, раніше Влад Росс звернув увагу на 32-річний цикл авестійського календаря, а також на рік Верблюда, який настане в березні 2017 року. Саме в такі роки в Росії відбувалася зміна влади.

Може забрати незліченну кількість життів! На тілі Землі є гігантська тріщина, через неї у зоні ризику перебувають 4 млн людей

субота, 2 березень 2024, 11:53

Вчені попереджають про загрозу, яку створює розлом Сіетла. Цей геологічний розлом вже давно є предметом занепокоєння експертів через його здатність викликати руйнівні землетруси та забрати незліченну кількість життів, передають Патріоти України. Під ча...

Серед постраждалих - діти: У Польщі сталася жахлива ДТП, автомобіль збив на переході 12 людей

субота, 2 березень 2024, 11:30

У польскому місті Щецин на площі Родла легковий автомобіль в’їхав у групу людей, які стояли на пішохідному переході у п'ятницю, 1 березня. Постраждали понад 10 осіб, серед них діти, пише сайт "Польського радіо", передають Патріоти України. Як повідомля...