Вже скоро: Астролог напророкував кінець ери Путіна

Влад Росс вважає, що 2017 рік стане для Росії роком зміни влади.

Росії кінець, а з нею і Путіну. Фото: uainfo.org.

Прогноз астролога Влада Росса на 2017 рік стосується не тільки Володимира Путіна, а й усієї Росії. 2017 рік стане поворотним в політичному житті країни, вважає він. Про це повідомляють Патріоти України.

На думку астролога, відносини між Україною і Росією в майбутньому році будуть так само натягнутими, поки при владі в РФ буде знаходитися Володимир Путін. Але вирішення всієї ситуації принесе рік Верблюда, що почнеться по зороастрійському календарю в березні. У день сонячного рівнодення майбутнє Росії і безпосередньо її правителя почнуть кардинально змінюватися.

Для Путіна 2017 рік стане складним і поворотним. Абсолютно непередбачувані наслідки очікують його владу.

Рік Верблюда настає кожні 32 роки. Кожен такий прихід знаменується тим, що "верблюд скидає з своїх горбів правителя Росії". Це рік відплати за скоєне і "палацових переворотів".

Астролог вважає вбивство російського посла в Анкарі додатковим свідченням того, що може чекати в 2017 році і чинного президента РФ.

Якщо звернутися до історії Росії, зазначає Росс, то побачити 32-річну закономірність зміни влади в рік Верблюда не складе труднощів.

Якщо вести відлік від березня, початку вступу в свої права року Верблюда, в зворотному часовому напрямку, то ми побачимо смерть генсека ЦК КПРС Черненка і прихід до влади Михайла Горбачова (1985 рік). Ще 32-ма роками раніше - смерть Йосипа Сталіна в березні 1953 року. Березень 1921 року - до влади приходять збанкрутілі більшовики, щоб впровадити НЕП.

Чи правий астролог в своїх прогнозах, ми зможемо оцінити вже дуже скоро.

Постраждалий у лікарні: Під Мелітополем влаштували вибух біля будинку голови сільради (фото)

вівторок, 24 квітень 2018, 13:29

Вибух стався близько 21:00 біля приватного будинку по вулиці Садовій у селищі Мирне. У понеділок, 23 квітня, ввечері біля будинку голови Мирненської селищної ради Мелітопольського району Запорізької області прогримів вибух. Про це повідомляє прес-служб...

Хіти тижня. Захищає Україну: Неодноразово "вбитий" бойовиками "ДНР" актор Пашинін виклав свіжі фото із зони АТО

вівторок, 24 квітень 2018, 13:00

Російський актор воює в рядах УДА. Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який вступив в ряди "Української добровольчої армії" влітку минулого року, виклав нові фото із зони АТО. Знімки з'явилися на його сторінці у соцмережі, передають Патріоти Укр...