Вже скоро: Астролог напророкував кінець ери Путіна

Влад Росс вважає, що 2017 рік стане для Росії роком зміни влади.

Росії кінець, а з нею і Путіну. Фото: uainfo.org.

Прогноз астролога Влада Росса на 2017 рік стосується не тільки Володимира Путіна, а й усієї Росії. 2017 рік стане поворотним в політичному житті країни, вважає він. Про це повідомляють Патріоти України.

На думку астролога, відносини між Україною і Росією в майбутньому році будуть так само натягнутими, поки при владі в РФ буде знаходитися Володимир Путін. Але вирішення всієї ситуації принесе рік Верблюда, що почнеться по зороастрійському календарю в березні. У день сонячного рівнодення майбутнє Росії і безпосередньо її правителя почнуть кардинально змінюватися.

Для Путіна 2017 рік стане складним і поворотним. Абсолютно непередбачувані наслідки очікують його владу.

Рік Верблюда настає кожні 32 роки. Кожен такий прихід знаменується тим, що "верблюд скидає з своїх горбів правителя Росії". Це рік відплати за скоєне і "палацових переворотів".

Астролог вважає вбивство російського посла в Анкарі додатковим свідченням того, що може чекати в 2017 році і чинного президента РФ.

Якщо звернутися до історії Росії, зазначає Росс, то побачити 32-річну закономірність зміни влади в рік Верблюда не складе труднощів.

Якщо вести відлік від березня, початку вступу в свої права року Верблюда, в зворотному часовому напрямку, то ми побачимо смерть генсека ЦК КПРС Черненка і прихід до влади Михайла Горбачова (1985 рік). Ще 32-ма роками раніше - смерть Йосипа Сталіна в березні 1953 року. Березень 1921 року - до влади приходять збанкрутілі більшовики, щоб впровадити НЕП.

Чи правий астролог в своїх прогнозах, ми зможемо оцінити вже дуже скоро.

Хіти тижня. Митрополит Епіфаній: Що відомо про новообраного предстоятеля Української помісної православної церкви

понеділок, 17 грудень 2018, 9:30

Новому главі помісної української православної церкви Епіфанію, якого обрали на Об'єднавчому соборі 15 грудня, всього 39 років. Коротка біографія Митрополита Єпіфанія опублікована на офіційному сайті УПЦ КП, передають Патріоти України. Як зазначається,...

Жити по-новому? В Україні виникла серйозна проблема з пенсіями

понеділок, 17 грудень 2018, 8:59

В Україні не зможуть виконати обіцянки по щорічній індексації пенсій без розмежування податків і внесків на соціальне страхування. Про це журналістам заявив глава Пенсійного фонду України Євген Капінус, повідомляють Патріоти України.