Вже скоро: Астролог напророкував кінець ери Путіна

Влад Росс вважає, що 2017 рік стане для Росії роком зміни влади.

Росії кінець, а з нею і Путіну. Фото: uainfo.org.

Прогноз астролога Влада Росса на 2017 рік стосується не тільки Володимира Путіна, а й усієї Росії. 2017 рік стане поворотним в політичному житті країни, вважає він. Про це повідомляють Патріоти України.

На думку астролога, відносини між Україною і Росією в майбутньому році будуть так само натягнутими, поки при владі в РФ буде знаходитися Володимир Путін. Але вирішення всієї ситуації принесе рік Верблюда, що почнеться по зороастрійському календарю в березні. У день сонячного рівнодення майбутнє Росії і безпосередньо її правителя почнуть кардинально змінюватися.

Для Путіна 2017 рік стане складним і поворотним. Абсолютно непередбачувані наслідки очікують його владу.

Рік Верблюда настає кожні 32 роки. Кожен такий прихід знаменується тим, що "верблюд скидає з своїх горбів правителя Росії". Це рік відплати за скоєне і "палацових переворотів".

Астролог вважає вбивство російського посла в Анкарі додатковим свідченням того, що може чекати в 2017 році і чинного президента РФ.

Якщо звернутися до історії Росії, зазначає Росс, то побачити 32-річну закономірність зміни влади в рік Верблюда не складе труднощів.

Якщо вести відлік від березня, початку вступу в свої права року Верблюда, в зворотному часовому напрямку, то ми побачимо смерть генсека ЦК КПРС Черненка і прихід до влади Михайла Горбачова (1985 рік). Ще 32-ма роками раніше - смерть Йосипа Сталіна в березні 1953 року. Березень 1921 року - до влади приходять збанкрутілі більшовики, щоб впровадити НЕП.

Чи правий астролог в своїх прогнозах, ми зможемо оцінити вже дуже скоро.

Плюси і мінуси: Дієтолог розповіла, чи варто їсти сало

понеділок, 25 березень 2019, 8:29

Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська заявила, що сало є корисним продуктом, але за умови, якщо воно приморожене і без солі, повідомляють Патріоти України. У салі є жири, які мають протизапальні властивості, покращують роботу мозку і всього організму. За...

Врятує сотні життів: Українців чекає важливе нововведення на дорогах (фото)

понеділок, 25 березень 2019, 8:05

На українських трасах з'являться шумові дорожні розмітки. Нововведення покликане підвищувати увагу учасників дорожнього руху перед наближенням до ділянки із підвищеною небезпекою і тим самим знижувати ймовірність аварійних ситуацій, заявили у прес-служ...