Вже скоро: Астролог напророкував кінець ери Путіна

Влад Росс вважає, що 2017 рік стане для Росії роком зміни влади.

Росії кінець, а з нею і Путіну. Фото: uainfo.org.

Прогноз астролога Влада Росса на 2017 рік стосується не тільки Володимира Путіна, а й усієї Росії. 2017 рік стане поворотним в політичному житті країни, вважає він. Про це повідомляють Патріоти України.

На думку астролога, відносини між Україною і Росією в майбутньому році будуть так само натягнутими, поки при владі в РФ буде знаходитися Володимир Путін. Але вирішення всієї ситуації принесе рік Верблюда, що почнеться по зороастрійському календарю в березні. У день сонячного рівнодення майбутнє Росії і безпосередньо її правителя почнуть кардинально змінюватися.

Для Путіна 2017 рік стане складним і поворотним. Абсолютно непередбачувані наслідки очікують його владу.

Рік Верблюда настає кожні 32 роки. Кожен такий прихід знаменується тим, що "верблюд скидає з своїх горбів правителя Росії". Це рік відплати за скоєне і "палацових переворотів".

Астролог вважає вбивство російського посла в Анкарі додатковим свідченням того, що може чекати в 2017 році і чинного президента РФ.

Якщо звернутися до історії Росії, зазначає Росс, то побачити 32-річну закономірність зміни влади в рік Верблюда не складе труднощів.

Якщо вести відлік від березня, початку вступу в свої права року Верблюда, в зворотному часовому напрямку, то ми побачимо смерть генсека ЦК КПРС Черненка і прихід до влади Михайла Горбачова (1985 рік). Ще 32-ма роками раніше - смерть Йосипа Сталіна в березні 1953 року. Березень 1921 року - до влади приходять збанкрутілі більшовики, щоб впровадити НЕП.

Чи правий астролог в своїх прогнозах, ми зможемо оцінити вже дуже скоро.

Хіти тижня. "Русские военные нас ненавидят и считают Керчь "дырой": Жителі Криму раптово "прозріли"

неділя, 23 вересень 2018, 1:00

До ватників Керчі дійшло, що окупанти ненавидять жителів Криму. В окупованому Криму жителі Керчі поскаржилися, що росіяни ненавидять їх. У Twitter блогер "Кримський бандерівець" розповів історію місцевого жителя про те, як він здав квартиру російському...

Хіти тижня. Увага! Популярне знеболювальне виявилося смертельно небезпечним

неділя, 23 вересень 2018, 0:10

Вживання навіть малих доз диклофенаку значно збільшує шанси розвитку серйозних серцево-судинних захворювань. Крім того, пацієнти, які брали для знеболення диклофенак, в три рази частіше страждали від серцевих захворювань, ніж ті, хто вживали парацетамол.