Розкішне авто - це "бездуховно": У півчої церковного хору РПЦ викрали Lexus за 6 мільйонів

“Lexus LX450” належав 52-річній півчій хору Вознесенського собору РПЦ.
Lexus LX450. Фото: соцмережі.

Хористка одного з храмів РПЦ стала жертвою викрадачів в Петербурзі. Автомобіль з самарськими номерами викрали ввечері з Рибальського проспекту, передають Патріоти України.

“Lexus LX450” належить 52-річній півчій хору Вознесенського собору РПЦ, яка приїхала провідати сина. Покупку вона оформила менше року тому, авто коштувало 6 мільйонів рублів.

У багажнику викраденого автомобіля лежав велосипед “Land Rover”, також до послуг викрадачів був представлений повний пакет документів на машину, їх вони можуть знайти в бардачку.

Поліція Невського району порушила кримінальну справу за статтею 158 КК РФ «Крадіжка з заподіянням значної шкоди громадянинові». Як повідомили в ГУ МВС Росії, поліцією вжиті заходи щодо розшуку та затримання зловмисників, причетних до скоєння даного злочину.

Хіти тижня. ​"Крим гине. Цей сюрреалізм стає жахливою реальністю", - професор Черняк

вівторок, 21 серпень 2018, 15:30

Нажаль проблема не отримує необхідного розголосу у світі. Перш за все через політичну скритність окупантів. Кожен рік без дніпровської води потребуватиме 10 років аквареабілітації, якщо процеси не наберуть незворотний характер. Крим не просто повертаєт...

"В Польше невозможно попасть в ДТП. И вот почему", - Казанський (фото)

вівторок, 21 серпень 2018, 15:27

"Смертность на дорогах Украины - одна из самых высоких в Европе и выше, чем в любой из стран ЕС. К сожалению, часто приходится слышать мнение, что это все от того, что в Украине якобы живет какой-то неправильный народ - дикари, не способные соблюдать п...