"Русский мир": Російські військові грабують жителів окупованого Красного Луча

У місцевого населення примусово відбирають авто, збільшилася кількість квартирних крадіжок.

Красний Луч. Ілюстрація:wikimapia.org

На тимчасово окупованій території Луганської області посилюється негативне ставлення місцевого населення до самопроголошеної "влади" так званої "ЛНР" і окупаційних військ, в тому числі за випадки мародерства. Про це на брифінгу повідомив представник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко, інформують Патріоти України.

"Після прибуття в місто Красний Луч російських підрозділів фіксується значне збільшення кількості квартирних крадіжок. Відомі випадки примусового відбирання російськими військовослужбовцями автомобілів у місцевого населення", - сказав він.

На думку Лисенко, це в черговий раз доводить, що "ніхто не збирається будувати ніякі "народні республіки" на окупованих територіях, оскільки мародерством і знущаннями над місцевим населенням можуть займатися виключно бандити, які мають злочинні наміри".

Хіти тижня. Увага, нелюд! Малолітній шкуродер, який у Києві жорстоко вбиває тварин (фото, 16+)

четвер, 21 червень 2018, 13:00

Напередодні зловмисник по-звірячому закатував кота, відрізавши йому голову та вуха. "Увага розшук !!! Знайомтеся: проживає в районі школи 13, малолітній утирок Ваня (там же і тусується). Вбиває тварин, скидає фото в ИНСТА", - сказано в повідомленні. ....

Українці суттєво змінили ставлення до російської мови, - соціологи

четвер, 21 червень 2018, 12:56

У 1996 році половина громадян України була "за" надання російській мові статусу другої державної і тільки 25% були проти цього. Жителі України суттєво змінили своє ставлення до російської мови і до питання про надання їй статусу другої державної. Про ц...