Ще одна корупційна схема: Чиновник Кличка збагатився за рахунок інвалідів (відео)

Голова департаменту соціальної політики Київської мерії Юрій Крикунов причетний до махінацій в питанні складання списку підприємств, які отримують податкові пільги на працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Юрій Крикунов. Фото:https://kievcity.gov.ua/

Одного з провідних керівників Київської міськдержадміністрації підозрюють у незаконному збагаченні, використовуючи своє службове становище. Про факти чергової корупційної схеми представників влади розповіла Марія Землянська для програми "Слідство. Інфо" на Громадському, передають Патріоти України.

Зокрема, мова йде про голову департаменту соціальної політики мерії Віталія Кличка Юрія Крикунова. Як з’ясувалося, він причетний до махінацій в питанні складання списку підприємств, які отримують податкові пільги на працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями.

У цьому списку є фірми, які, насправді, до працевлаштування інвалідів не мають ніякого відношення, і з цими фірмами пов’язане ім’я Крикунова – депутата Київради від фракції «Солідарність».

За інформацією журналістів, у цьому році в список «пільговиків», що були звільнені від податків за родом діяльності, потрапили п’ять підприємств. Вони засновані столичним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ». І саме Крикунов раніше був виконавчим директором цієї організації.

За півроку ці підприємства отримали 8,39 млн грн. прибутку, які були проведені у звітах як витрати. За цей час на забезпечення доступу працівників з інвалідністю до підприємств вони не витратили ані копійки, – йдеться в матеріалах розслідування. «Хоча офіційно на всіх підприємствах працює 81 працівник, з них більше половини – люди з інвалідністю, а це 44 працівника», – стверджують журналісти.

Більш того, нерухомість, зареєстрована фірмами «УСІ», що належить компанії «НВП «Світ», яку заснував батько Крикунова. За минулий рік сім’я чиновника Кличка задекларувала три квартири, стільки ж земельних ділянок та понад $100 тис готівкою і в дорогоцінних металах.

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...