Ще одна корупційна схема: Чиновник Кличка збагатився за рахунок інвалідів (відео)

Голова департаменту соціальної політики Київської мерії Юрій Крикунов причетний до махінацій в питанні складання списку підприємств, які отримують податкові пільги на працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Юрій Крикунов. Фото:https://kievcity.gov.ua/

Одного з провідних керівників Київської міськдержадміністрації підозрюють у незаконному збагаченні, використовуючи своє службове становище. Про факти чергової корупційної схеми представників влади розповіла Марія Землянська для програми "Слідство. Інфо" на Громадському, передають Патріоти України.

Зокрема, мова йде про голову департаменту соціальної політики мерії Віталія Кличка Юрія Крикунова. Як з’ясувалося, він причетний до махінацій в питанні складання списку підприємств, які отримують податкові пільги на працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями.

У цьому списку є фірми, які, насправді, до працевлаштування інвалідів не мають ніякого відношення, і з цими фірмами пов’язане ім’я Крикунова – депутата Київради від фракції «Солідарність».

За інформацією журналістів, у цьому році в список «пільговиків», що були звільнені від податків за родом діяльності, потрапили п’ять підприємств. Вони засновані столичним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ». І саме Крикунов раніше був виконавчим директором цієї організації.

За півроку ці підприємства отримали 8,39 млн грн. прибутку, які були проведені у звітах як витрати. За цей час на забезпечення доступу працівників з інвалідністю до підприємств вони не витратили ані копійки, – йдеться в матеріалах розслідування. «Хоча офіційно на всіх підприємствах працює 81 працівник, з них більше половини – люди з інвалідністю, а це 44 працівника», – стверджують журналісти.

Більш того, нерухомість, зареєстрована фірмами «УСІ», що належить компанії «НВП «Світ», яку заснував батько Крикунова. За минулий рік сім’я чиновника Кличка задекларувала три квартири, стільки ж земельних ділянок та понад $100 тис готівкою і в дорогоцінних металах.

Хіти тижня. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого на траурній церемонії зворушливо попрощався зі своїм господарем (фотофакти)

середа, 12 грудень 2018, 4:00

Саллі жив з Бушем-старшим з червня цього року. Разом із екс-президентом США вони ходили, зустрічали гостей, ганяли м'яч. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого Саллі зворушливо попрощався зі своїм господарем під час церемонії прощання з колишнім ...

Хіти тижня. Як у детективі Агати Крісті: У Києві отруїли талієм цілу родину

середа, 12 грудень 2018, 3:00

Для летального результату достатньо 1 грама талію. У Максима Білоконя в організмі виявили 80 грамів. Київську родину отруїли талієм - високотоксичною речовиною. Першим від неї помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Спочатку у нього проявилися симптоми...