Щоб Київ не виглядав, як базар: Кличко відзвітував про результати в неоднозначній війні з МАФами

Місто продовжуватиме обраний напрямок. Жорсткий курс на впорядкування територій має свої безумовні плюси, однак і соціальні мнуси для самозайнятого населення.

Віталій Кличко. Фото:1080.plus

За перше півріччя 2016 року в столиці демонтували понад тисячу незаконних МАФів. Про це в інтерв'ю для телеканалу "Київ" повідомив мер міста Віталій Кличко, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу КМДА.

"МАФи псують зовнішній вигляд столиці. І наше завдання – навести лад, щоб Київ не виглядав як базар. За перше півріччя 2016 року демонтовано 1039 споруд, які були встановлені незаконно", - пояснив Кличко.

За словами очільника столиці, у Києві сьогодні близько 11 тисяч тимчасових споруд з яких легальних – 6,5 тисяч. Крім того, низка МАФів встановлені на так званих "червоних лініях" і заважають вільному пересуванню людей.

Міський голова зауважив, що значна кількість МАФів незаконно підключаються і користуються мережами електроенергії, не сплачують податки. "Підтримки такого бізнесу не буде. Ми демонтуємо такі МАФи. Але наштовхуємося на супротив.

Це неправильно, коли декілька десятків людей перекривають вулиці, вимагаючи не чіпати незаконні МАФи", – пояснив Кличко та підтвердив, що поліція у рамках закону має реагувати на такі дії.

Мер Києва також додав, що власники незаконно встановлених МАФів можуть перенести споруди в інші місцях, які пристосовані для законної торгівлі. "Ми чітко аргументуємо свою позицію. Наше завдання – зробити Київ привабливим містом. Там де споруди встановлені законно, вони повинні мати належний вигляд та надавати якісний сервіс", – зауважив Кличко.

Лайфхак: Як зберегти хороший зір до старості

понеділок, 19 серпень 2019, 7:45

Для того, щоб не псувати зір, варто правильно харчуватися, носити сонцезахисні окуляри, консультуватися зі спеціалістом. Для зору необхідні вітаміни, які містяться у моркві. Це вітаміни А та С, повідомляють Патріоти України. Зараз сонцезахисні окуляри ...

"И тащить тяжело, и бросить жалко": На росТБ зробили несподіване зізнання щодо Донбасу (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:11

Росія розв'язала війну на Донбасі, щоб змусити Україну визнати анексію Криму. Насправді цей регіон агресору не потрібен і навіть завдає шкоди. Таку думку озвучив російський пропагандист, політолог Олексій Рощин в ефірі програми "60 хвилин" на телеканал...