Сіверський герой: Стали відомі подробиці про бійця АТО, який загинув під Авдіївкою

Олег Саник був мобілізований під час третьої хвилі мобілізації. Після демобілізації він вступив на контрактну службу в ЗСУ.

Ілюстрація:Ukr.Media

Під Авдіївкою 12 квітня загинув уродженець Чернігівської області Олег Саник, який проходив службу в 72-й окремій механізованій бригаді. Про це повідомив заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, передають Патріоти України з посиланням на Сheline.com.ua.

За даними громадської організації "Учасники АТО "ЩИТ", Олег Саник був мобілізований під час третьої хвилі мобілізації. Після демобілізації військовослужбовець вступив на контрактну службу в ЗСУ.

Олег Саник загинув у районі Авдіївки під час виконання бойового завдання. Поховання загиблого захисника України відбудеться 14 квітня об 11-00 в селі Поділ Срібнянського району.

Хіти тижня. "Руками, ногами и головой об плитку, аж звенело": Група підлітків у Донецьку побила окупантів

вівторок, 24 квітень 2018, 23:22

Спочатку російські найманці переслідували молодь, яка намагалася втекти, але потім переслідувачі самі перетворилися на жертви. «Донецк.19.30. Прям у центрального входа в Континент человек 20 пацанов (14−16 лет) от...ярили двух вояк, и ногами, и руками,...

Кремль помстився Марку Фейгіну

вівторок, 24 квітень 2018, 21:42

Адквокат в останні роки вів справи українських політв'язнів, в тому числі Надії Савченко, журналіста Романа Сущенка та інших. Більше не адвокатом був визнаний Марк Фейгін за рішенням Рада палати адвокатів Москви. Про це він повідомив в Твіттер, передаю...