Сіверський герой: Стали відомі подробиці про бійця АТО, який загинув під Авдіївкою

Олег Саник був мобілізований під час третьої хвилі мобілізації. Після демобілізації він вступив на контрактну службу в ЗСУ.

Ілюстрація:Ukr.Media

Під Авдіївкою 12 квітня загинув уродженець Чернігівської області Олег Саник, який проходив службу в 72-й окремій механізованій бригаді. Про це повідомив заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький, передають Патріоти України з посиланням на Сheline.com.ua.

За даними громадської організації "Учасники АТО "ЩИТ", Олег Саник був мобілізований під час третьої хвилі мобілізації. Після демобілізації військовослужбовець вступив на контрактну службу в ЗСУ.

Олег Саник загинув у районі Авдіївки під час виконання бойового завдання. Поховання загиблого захисника України відбудеться 14 квітня об 11-00 в селі Поділ Срібнянського району.

Хіти тижня. А ви це знали? Звідки взялося гасло "Слава Україні"

вівторок, 17 липень 2018, 20:00

Як не важко здогадатись, це був час звитяг та справжніх героїв, патріотів України... Вираз "Слава Україні!" з'явився за часів Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. Гасло "Слава Україні! - Козакам слава!" використовував з...

Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

вівторок, 17 липень 2018, 19:36

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси. Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту ...