Скандал на "Голосі країни-6": Вакарчук різко поставив на місце Потапа за неповагу до української пісні (відео)

С. Вакарчук: "Українська культура і українська держава не зводяться до ідеї, хто тут народився або хто як говорить. Це земля, яку люблять і відчувають всі, хто на ній зараз знаходиться і живе".

Святослав Вакарчук. Фото: mediananny.com.

У восьмому епізоді шоу "Голос країни", учасники команди Святослава Вакарчука Чингіз Мустафаєв з Азербайджану і нігерієць Аняня Удогво виконали пісню "Реве та стогне Дніпр широкий", чим викликали сміх у Потапа. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після закінчення пісні у виконанні Чингіза і Аняні, Потап подякував їм за виступ, зазначивши, що пісня звучала дуже добре. Втім, співак сказав, що час від часу учасники "заходили за червону лінію", мова йде про акцент, адже українською обидва з учасників володіють погано, і це було "трохи смішно".

Слова Потапа викликали у Святослава Вакарчука шквал емоцій, і він сказав про те, що люди, народжені в Україні часто не вміють цінувати українську пісню, яку він вважає однією з кращих в світі. Співак зазначив, що за останнє десятиліття вітчизняна музика перетворилася на шароварщину, яку виконують "під горілку" і це у нього викликає і сміх, і сльози.

"Українська культура і українська держава не зводяться до ідеї, хто тут народився або хто як говорить. Це земля, яку люблять і відчувають всі, хто на ній зараз знаходиться і живе.

Такі, як Ваня (Дорн. - Ред.), які приїхали з іншої країни, а сьогодні прославляють Україну, незалежно від того, якою мовою вони співають. Такі як Аняня і Чингіз, які, так з акцентом, так по-своєму, але так щиро заспівали сьогодні.

Я вважаю за краще мати в цій країні таких співаків - ці дві людини для мене були сьогодні більше українськими, ніж ті, хто розповідає, як любить свою країну і кожен день її обкрадає, або кожен день формально виходить на сцену, щоб заробити черговий гонорар", - сказав співак.

Після цього Вакарчук зазначив, що йому "зараз не до вибору" і наказним тоном звернувся до присутніх: "Підніміть руку, хто вважає, що щось було смішно сьогодні".

Глядацька зала і зіркові тренери затихли в напруженій тиші. І тільки Потап підняв руку. Незважаючи на цей жест, Вакарчук проігнорував Потапа і сказав, що його музичний вибір - Аняня.

Потім ведучий шоу Юрій Горбунов подякував Вакарчука за слова, які він висловив, зазначивши, що "іноді ми забуваємо про головне". У свою чергу, Тіна Кароль, яка протягом усього цього часу мовчала, встала і зааплодувала разом з глядачами.


Хіти тижня. Поширення коронавірусу світом: Американські учені наблизилися до розгадки

четвер, 9 квітень 2020, 10:00

Розповсюджуючись по світу, коронавірус потроху мутує. Ці мутації не викликають занепокоєння і поки не роблять вірус більш чи менш небезпечним. З допомогою мутацій вчені можуть відстежити, як інфекція передавалася від людини до людини і в яких місцях зе...

В Україні зросла кількість хворих на коронавірус: Статистика МОЗ на 9 квітня

четвер, 9 квітень 2020, 9:50

Станом на ранок четверга, 9 квітня, в Україні офіційно підтвердилися 1892 випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляється на сторінці Міністерства охорони здоров'я України у Facebook. При цьому 224 випадків виявлені за останню добу, передають Па...