Скандал на "Голосі країни-6": Вакарчук різко поставив на місце Потапа за неповагу до української пісні (відео)

С. Вакарчук: "Українська культура і українська держава не зводяться до ідеї, хто тут народився або хто як говорить. Це земля, яку люблять і відчувають всі, хто на ній зараз знаходиться і живе".

Святослав Вакарчук. Фото: mediananny.com.

У восьмому епізоді шоу "Голос країни", учасники команди Святослава Вакарчука Чингіз Мустафаєв з Азербайджану і нігерієць Аняня Удогво виконали пісню "Реве та стогне Дніпр широкий", чим викликали сміх у Потапа. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після закінчення пісні у виконанні Чингіза і Аняні, Потап подякував їм за виступ, зазначивши, що пісня звучала дуже добре. Втім, співак сказав, що час від часу учасники "заходили за червону лінію", мова йде про акцент, адже українською обидва з учасників володіють погано, і це було "трохи смішно".

Слова Потапа викликали у Святослава Вакарчука шквал емоцій, і він сказав про те, що люди, народжені в Україні часто не вміють цінувати українську пісню, яку він вважає однією з кращих в світі. Співак зазначив, що за останнє десятиліття вітчизняна музика перетворилася на шароварщину, яку виконують "під горілку" і це у нього викликає і сміх, і сльози.

"Українська культура і українська держава не зводяться до ідеї, хто тут народився або хто як говорить. Це земля, яку люблять і відчувають всі, хто на ній зараз знаходиться і живе.

Такі, як Ваня (Дорн. - Ред.), які приїхали з іншої країни, а сьогодні прославляють Україну, незалежно від того, якою мовою вони співають. Такі як Аняня і Чингіз, які, так з акцентом, так по-своєму, але так щиро заспівали сьогодні.

Я вважаю за краще мати в цій країні таких співаків - ці дві людини для мене були сьогодні більше українськими, ніж ті, хто розповідає, як любить свою країну і кожен день її обкрадає, або кожен день формально виходить на сцену, щоб заробити черговий гонорар", - сказав співак.

Після цього Вакарчук зазначив, що йому "зараз не до вибору" і наказним тоном звернувся до присутніх: "Підніміть руку, хто вважає, що щось було смішно сьогодні".

Глядацька зала і зіркові тренери затихли в напруженій тиші. І тільки Потап підняв руку. Незважаючи на цей жест, Вакарчук проігнорував Потапа і сказав, що його музичний вибір - Аняня.

Потім ведучий шоу Юрій Горбунов подякував Вакарчука за слова, які він висловив, зазначивши, що "іноді ми забуваємо про головне". У свою чергу, Тіна Кароль, яка протягом усього цього часу мовчала, встала і зааплодувала разом з глядачами.


Загроза для всього світу? Китай почав будівництво ще семи лабораторій з небезпечними вірусами

вівторок, 4 серпень 2020, 8:17

У Китаї до 2026 року будуть побудовані ще сім лабораторій, які мають право працювати з найнебезпечнішими патогенами. У статті заступника директора Уханьского інституту вірусології Китайської академії наук, доктора Чжіміна Юаня в журналі ScienceDirect й...

Хіти тижня. Шанувальники Тіни Кароль неоднозначно відреагували на її появу в метро в прозорій спідниці (відео)

вівторок, 4 серпень 2020, 4:00

Українська співачка Тіна Кароль взяла участь у зйомках концерту до Дня Незалежності України. Зірка в напівпрозорій бежевій спідниці і сірій блискучій кофті проїхалася на ескалаторі в київському метро, передають Патріоти України. Тіна Кароль засвітила ...