Скрепам треба більше парадів: У Держдумі пропонують відновити день перемоги у Першій вітчизняній війні

Для покійної Російської імперії це свято можна було порівняти за значенням з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні для колишнього СРСР, запевняють думці.

У Держдумі РФ вигадали чергове "свято" для росіян. Фото: РБК.

Чотири депутати російської Державної думи, серед яких віце-спікер, представник «Єдиної Росії» Петро Толстой і комуніст, режисер Володимир Бортко, запропонували внести поправки в Федеральний закон про дні військової слави Росії, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Парламентарі виступають проти «фальсифікації» історії Наполеонівських воєн. Депутати пропонують встановити 7 січня як день визволення Росії від навали французької армії. Вони повідомляють, що дата була встановлена маніфестом імператора Олександра Першого від 30 серпня 1814 року і була скасована «з міркувань політкоректності» в 1914 році, коли Росія і Франція стали союзниками в Першу світову війну.

«Необхідність прийняття даного законопроекту пов'язана з необхідністю відродження історичних традицій святкування перемоги Росії у Вітчизняній війні 1812 року, відзначення успішного завершення визвольного закордонного походу російських військ в 1813-1814 роках, а також перешкоджання частим спробам фальсифікації історичних фактів і подій, пов'язаних з вторгненням іноземних військ на чолі з Наполеоном Бонапартом в Російську імперію», - йдеться в документі.
«Для жителів Росії 19 - початку 20 століть це свято можна було порівняти за значенням з Днем Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні», - стверджують депутати. Вони переконані, що дня, встановленого в пам'ять про Бородінську битву, недостатньо для історичної справедливості.
«Героїчні події Бородінської битви не відображають повною мірою подвиги солдатів і офіцерів російських військ в ім'я захисту Вітчизни від агресорів за кілька років бойових дій. Прийняття Федерального закону матиме важливе значення у справі виховання молоді в дусі патріотизму, поваги до історії Вітчизни, любові до Батьківщини», - вважають автори законопроекту.

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...