
Поліцейський, який перебував у відпустці, в результаті нещасного випадку сам вистрілив собі в сідниці з мисливської рушниці, зареєстрованій на його ім'я. Як наголошується, зазвичай чоловік полював з нею на качок. Але в той день, подумавши, що рушниця заряджена сіллю, поліцейський за його словами вирішив "проекспериментувати".
На щастя, рушниця була заряджена дрібним шротом, так що поліцейський не отримав серйозних каліцтв. У лікарні медики витягли з сідниць потерпілого свинцеві кульки, після чого відправили силовика на амбулаторне лікування.
"Цей день став для нього фактично другим днем народження, якби патрон не був дробовим, а містив в собі кулю, то це могло б закінчитися трагедією - смертю, або серйозним каліцтвом. А так справа обійшлася більше моральною шкодою, ніж фізичною", - заявив керівник прес-служби ГУ МВС РФ по Свердловській області Валерій Горєлих.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...