Смачного? У дитсадку Маріуполя дитину нагодували кашею з хробаками (фото)

Завідувачка дошкільним закладом заявила, що це перший подібний випадок і вона не має уявлення, як таке взагалі могло трапитися.

Ілюстрація:medgid.top

У Маріуполі Донецької області в дитячому садку №119 одному з дітей на сніданок дали кашу з хробаками.Про це повідомляють Патріоти України.

Мама дитини Вікторія Скляр повідомила, що вона з дитиною із запізненням прийшли в дитсадок і попросила дати малюкові поснідати окремо. Жінка зазначає: "Половину тарілки з кашею дитина вже з'їла, тільки потім, перевернувши, я помітила в каші черв'яків. Показала це няні, але вона не дуже здивувалася і спокійно відповіла "що мені дали на кухні, то я і поставила на стіл".

При цьому завідуюча дитсадком №119 Лариса Поліщук заявила, що це перший подібний випадок: "Я розумію, що це ненормально, тим більше в дошкільному закладі. Не маємо уявлення, як це могло статися. Випадок поодинокий. Більше ні в кого в тарілках комах не було знайдено. Нічого не зайшли як в каструлі, де кашу готували, так і в мішках, де зберігалася крупа".

Джерело: УНН

Бережіться! В Україні з'явилася нова схема обману покупців автомобілів

вівторок, 28 березень 2023, 14:28

В Україні під час війни з російськими окупантами активізувалися шахраї. Вони постійно вигадують нові афери, щоб "розвести" довірливих українців. Сьогодні ми розповімо про те, як іноді в нашій країні дурять покупців автомобілів, передають Патріоти Украї...

Герой мему "чоткий паца" захищає Україну на Донбасі

вівторок, 28 березень 2023, 13:41

Герой мему «чоткий паца» Іван Мартинов з Рівного захищає Україну на Донбасі, офіційно він у лавах ЗСУ з 2016 року, передають Патріоти України. Раніше Іван брав участь у Революції Гідності, а перший бойовий досвід здобув під Соледаром. В день повномасшт...