
У Василькові Київської області 18-річний водій BMW збив двох пішоходів на узбіччі дороги і зник з місця події. Про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації Нацполіціі в Київській області, передають Патріоти України.
"Сьогодні в 00:35 годин в м.Васильків на вул. Тракторна автомобіль BMW з польською реєстрацією не вибрав безпечну швидкість руху та скоїв наїзд на двох пішоходів, які рухалися в попутному напрямку по узбіччю дороги. Водій з місця пригоди зник. Очевидці події викликали поліцію і швидку допомогу", - сказано в повідомленні.
В результаті зіткнення 53-річна жителька столиці від отриманих тілесних ушкоджень померла на місці пригоди до приїзду швидкої. Другого постраждалого, 47-річного уродженця Тернопільської області, з множинними травмами доставили в реанімаційне відділення лікарні.
В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили і затримали водія - 18-річного місцевого жителя. Він проходить медичний огляд. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Тривають слідчі дії. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...