Смертельний "коктейль": У Києві чоловік помер на вулиці після вживання горілки з "бояришником" (фото)

Поруч з тілом потерпілого виявили кілька спустошених пляшок з під "Глоду" і пляшку горілки, взяту в місцевому "ганделику".

Фото:Facebook

У Києві посеред вулиці після вживання алкоголю помер чоловік. Про це у своєму Facebook повідомляє "Київ Оперативний", передають Патріоти України.

"Проспект Малиновського, 34, біля майданчика для міні футболу помер чоловік. Поруч з тілом кілька спустошених пляшок з під "Глоду" і пляшку горілки, взяту в місцевому "ганделику".

Щоранку мешканці ведуть дітей до школи, садок, спостерігають цих "аватарів", які "паскудять"прямо на алеї. А тепер до цих, що справляють нужду, додався ще труп", - йдеться в повідомленні.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. «Картки на суму в 100 злотих видають г...

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.