Смертельний "коктейль": У Києві чоловік помер на вулиці після вживання горілки з "бояришником" (фото)

Поруч з тілом потерпілого виявили кілька спустошених пляшок з під "Глоду" і пляшку горілки, взяту в місцевому "ганделику".

Фото:Facebook

У Києві посеред вулиці після вживання алкоголю помер чоловік. Про це у своєму Facebook повідомляє "Київ Оперативний", передають Патріоти України.

"Проспект Малиновського, 34, біля майданчика для міні футболу помер чоловік. Поруч з тілом кілька спустошених пляшок з під "Глоду" і пляшку горілки, взяту в місцевому "ганделику".

Щоранку мешканці ведуть дітей до школи, садок, спостерігають цих "аватарів", які "паскудять"прямо на алеї. А тепер до цих, що справляють нужду, додався ще труп", - йдеться в повідомленні.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...