Спікер МВС розповів, через що виникли складнощі з пошуком замовника нападу на Катерину Гандзюк

Сама потерпіла розповіла генеральному прокурору України Юрію Луценку про як мінімум трьох потенційних замовників нападу, але зараз підозрюваних більше.
Катерина Гандзюк розповіла про трьох потенційних замовників нападу. Фото: соцмережі.

Пошуки вбивці Катерини Гандзюк ускладнює велике коло підозрюваних - потенційних замовників. Про це повідомляє директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Раніше потерпіла Гандзюк розповіла генеральному прокурору України Юрію Луценку про як мінімум трьох потенційних замовників нападу. Генпрокурор, спираючись на інформацію від поліції і СБУ, назвав вже 12 осіб. За словами Шевченка, це занадто велика кількість з точки зору пошуку одного справжнього і доказів його провини.

"Найлегшим, але найнезаконніший способом було б "кріпанути" ветерана АТО і кавалера ордена "За мужність 3 ступеня" Сергія "Опера" Торбіна, який був звільнений з лав міліції за службовою невідповідністю в далекому січні 2000 року. Тобто застосувати до підозрюваного в організації вбивства незаконні методи слідства", - написав журналіст.

Однак він також додав, що такі методи зараз не підходять, вони залишилися в минулому. "А через такий резонанс і широкі права захисту підозрюваних за чинним КПК, всі незаконні дії щодо них - будуть бити по якісті слідства і трактуватися в майбутньому судом на користь потенційного обвинуваченого. І підозрюваний екс-міліціонер Сергій "Опер" Торбін це як ніхто знає і розуміє. Тому і мовчить про замовника, користуючись своїм законним правом наданим статтею 63 Конституції України", - заявив Артем Шевченко.

Він зазначив, що діяльність Катерини Гандзюк була в Херсоні дуже гучною, тому було багато людей, які бажали їй зла. "І кожен з них, особливо той, хто дійсно замовив, не просто сидить і чекає, поки за ним прийдуть, а робить Усе, щоб заплутати, збити з пантелику, вийти з-під удару. Це як голку в стозі сіна шукати. Настільки широке поле потенційних замовників. У такій ситуації оперативні комбінації правоохоронців, відсутність витоку про їхні плани і наміри мають принципово важливе значення для встановлення демократичного правосуддя", - написав спікер МВС.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...