"Спочатку - мама": Американський астрофізик заявив, що полетить на Марс тільки після мами Ілона Маска

68-річна дієтолог Мей Маск ще в 2016 році повідомила, що на Марс не збирається.

Мей Маск. Фото: Vogue UA.

Американський популяризатор науки і астрофізик Ніл Де Грасс Тайсон готовий відправитися на Марс тільки після того, як Ілон Маск відправить на планету свою маму і поверне її назад. Тайсон зробив цю заяву під час онлайн-конференції на сайті Reddit, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Я дійсно люблю Землю. Так що будь-яка космічна подорож... Спершу я двічі перевірю, що зможу повернутися з неї. Крім того, я не полечу на Марс, поки Ілон Маск не відправить туди свою матір і не поверне її назад живою", - заявив Ніл Де Грасс Тайсон.

За словами вченого, він є одночасно "одним з найбільших критиків і прихильників SpaceX". Ніл Де Грасс Тайсон підкреслив, що стежить за запусками і посадками SpaceX і вважає, що повторне використання ступенів ракети є дуже важливим.

Цікаво, що сама мама Ілона Маска, 68-річна дієтолог Мей Маск, ще в 2016 році в інтерв'ю заявила, що не збирається вирушати на Марс: "О ні. Я не рухаюся до польоту на Марс. Відверто кажучи, це тому, що вони потребують більш молодих людей, інженерів, які створюють майбутнє. Я там не потрібна".

Галасливі сусіди: Дослідження показали, як це впливає на ваш організм

середа, 7 грудень 2022, 7:15

Життя поруч з галасливими, емоційними та водночас неуважними сусідами – це найгірше, що можна побажати кожному. Адже після складного робочого дня з чужим шумом на фоні розслабитись складно. Дослідники виявили, що шумні сусіди не лише погіршують якість ...

Бізнес-імперію Трампа американський суд визнав винною у шахрайстві

середа, 7 грудень 2022, 7:06

Суд присяжних Нью-Йорка визнав компанію Trump Organization 45-го президента винною в податкових злочинах, скоєних двома її колишніми працівниками – зокрема шахрайстві, змові, кримінальному податковому шахрайстві і фальсифікації ділової документації, по...