
У Маріуполі прокуратура встановлює обставини смерті малюка в одній із приватних клінік. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області, передають Патріоти України.
До поліції надійшло повідомлення про те, що в одній із приватних клінік Маріуполя хлопчику віком 2,5 роки стало зле. Читайте також У Львівській області в гірській річці потонув 4-річний хлопчик За попередньою інформацією, батько привів сина до клініки вилікувати зуби.
Під час надання стоматологічної допомоги лікарем було прийнято рішення про продовження процедури лікування під загальним наркозом, однак дитині стало зле. Надана першочергова медична допомога не реанімувала хлопчика, його було госпіталізовано до лікарні, однак медики констатували смерть дитини. Наразі тривають слідчі дії.
Остаточна причина смерті малюка стане відома після експертизи. Маріупольська місцева прокуратура № 2 здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.2 ст.140 (неналежне виконання професійних обов'язків) КК України.


Нагадаємо,на Одещині кір знову забрав життя дітей.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...