Страждав алкоголізмом: Мережу шокували подробиці про офіцера ЗСУ, який намагався підірвати своїх бійців

Офіцер Збройних сил України, який у стані алкогольного сп'яніння погрожував особовому складу вибухом гранати під час шикування у Черкаській області, страждав на алкоголізм після того, як був мобілізований. Про це у своєму Facebook написав військовослужбовець Юрій Темченко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, офіцера звуть Юрій Кушнірук.

"Русь (таким є його позивний) був мобілізований у 6 хвилю у 80 бригаду. Став командиром новоствореної танкової роти і почав бухати. Бухав, списував паливо, не з'являвся на наради командирів, не вів ротну документацію, не писав заявки на чергові комплекти форми для бійців, а просто бухав", - зазначив Темченко.

Кушнірук, каже він, міг виживати людину з роти, якщо відносини з ним не склалися. "1 Травня 2016 року, перебуваючи в Чаплинці, Русь напився до білки і посеред ночі забіг у намет з автоматом, погрожуючи всіх розстріляти. Був зв'язаний, але бухати і здавати пальне не припинив. І це йому зійшло з рук", - наголошує військовий.

Він також нагадав, що командир бригади знав про інциденти з Кушніруком, але він не розібрався з ситуацією.

Хіти тижня. Американський фермер став жертвою власного птаха

четвер, 25 квітень 2019, 3:00

Казуари вважаються найнебезпечнішими птахами в світі. Їх зріст може досягати двох метрів, а вага - до 80 кілограмів. Довжина їх гострих, як кинджали, кігтів може доходити до 12 сантиметрів. Птах здатний вбити одним ударом. Казуар напав на свого власник...

Хіти тижня. "Скрепний облом": WBO поставила на місце росіян, які "наїхали" на Ломаченка

четвер, 25 квітень 2019, 1:00

Всесвітня боксерська організація (WBO) підтримала українського чемпіона Василя Ломаченка, від якого вимагали проведення бою з росіянином Романом Андрєєвим. "У Ломаченка поки немає обов'язкового претендента. У нього є 18 місяців з моменту бою з Педрасою...