Страждав алкоголізмом: Мережу шокували подробиці про офіцера ЗСУ, який намагався підірвати своїх бійців

Офіцер Збройних сил України, який у стані алкогольного сп'яніння погрожував особовому складу вибухом гранати під час шикування у Черкаській області, страждав на алкоголізм після того, як був мобілізований. Про це у своєму Facebook написав військовослужбовець Юрій Темченко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, офіцера звуть Юрій Кушнірук.

"Русь (таким є його позивний) був мобілізований у 6 хвилю у 80 бригаду. Став командиром новоствореної танкової роти і почав бухати. Бухав, списував паливо, не з'являвся на наради командирів, не вів ротну документацію, не писав заявки на чергові комплекти форми для бійців, а просто бухав", - зазначив Темченко.

Кушнірук, каже він, міг виживати людину з роти, якщо відносини з ним не склалися. "1 Травня 2016 року, перебуваючи в Чаплинці, Русь напився до білки і посеред ночі забіг у намет з автоматом, погрожуючи всіх розстріляти. Був зв'язаний, але бухати і здавати пальне не припинив. І це йому зійшло з рук", - наголошує військовий.

Він також нагадав, що командир бригади знав про інциденти з Кушніруком, але він не розібрався з ситуацією.

Фтор - це не отрута: Стоматолог зруйнував міфи про зубну пасту

вівторок, 20 серпень 2019, 0:30

Піна ніяк не впливає на очищувальні властивості зубної пасти, хоча багато людей продовжують у це вірити. На що тільки не підуть виробники продукції, щоб зробити її конкурентоспроможною. До прикладу, на зубних пастах часто пише, що вони відбілюють зуби,...

Будні "наддержави": Росіяни стали частіше помирати

вівторок, 20 серпень 2019, 0:21

Число померлих в Росії в першій половині 2019-го року перевищувало кількість народжених на 198,8 тисячі осіб. Природний спад населення Росії в січні-червні 2019 року пришвидшився. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України.