
Якщо Верховна Рада України підтримає пакет законопроектів про медичну реформу, в країні запрацює нова система фінансування охорони здоров'я, яка має на меті чітку оплату за конкретні надані послуги, викорінення хабарництва в лікарнях і "подяк" в конвертах, а також готівкових розрахунків з медпрацівниками. Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров'я в Facebook, передають Патріоти України.
"Україна отримає сучасну модель страхової медицини. Ми створимо Національну службу здоров'я - державного страховика, який буде платити за лікування всіх громадян за чітко встановленими тарифами", - йдеться в повідомленні.
Більш того, за словами виконуючої обов'язки міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, національний страховик, нарешті, буде купувати медичні послуги людям за їх податки. Таким чином, кошти, сплачені громадянами, будуть використовуватися за призначенням, а не витрачатися на другорядні потреби.
"Національна служба здоров'я буде оплачувати надання медичних послуг конкретній людині установами охорони здоров'я. Допомога буде оплачена незалежно від того, яку установу вибере пацієнт - державну, комунальну чи приватну", - уточнила вона.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...