"Роз'яснення щодо ухвали суду щодо проспекту Шухевича. Суд не забороняв перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича." Про це пише Володимир В'ятрович у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:
Прийнята ухвала не свідчить про те, що суд погодився із позовними вимогами чи вже прийняв рішення їх задовольнити. Це так зване «забезпечення адміністративного позову», тобто кроки, вжиті судом на час, поки він буде розглядати справу по суті.
Тобто тимчасово призупинено процес перейменування, але ані не скасовано його, ані не визнано протиправним.
Формально закон передбачає можливість такої заборони вчиняти певні дії. Але чітко визначає підстави для прийняття подібних ухвал про забезпечення позову:
- має існувати очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам чи інтересам позивача;
- або мають існувати очевидні ознаки протиправності рішення Київради, яке оскаржується;
- або без забезпечення позову захист прав чи свобод позивача буде неможливий чи суттєво ускладнений.
Незрозуміло, яким чином рішення Київради про перейменування однієї з вулиць міста може становити «очевидну небезпеку» порушення прав чи інтересів позивачів - громадських організацій.
Прийняття рішення здійснювалося за процедурою, визначеною законом: було проведено громадське обговорення (на якому більшість підтримала перейменування), проект рішення розглядався комісією з питань найменувань та профільними комісіями Київради. За рішення проголосувала більшість депутатів ради.
Отже, потрібно дочекатися повного тексту ухвали (суд має її скласти не пізніше 5 днів).
Цю ухвалу має право опротестувати відповідач - Київрада, а також особи, які не є учасниками справи, якщо така ухвала порушує їх права, свободи чи інтереси.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...