Суд в Естонії кинув за ґрати російського шпигуна

Агент ГРУ оселився в Естонії на підставі посвідки на постійне проживання ще в 2013 році.

Естонський суд присудив 5 років в'язниці російському шпигуну. Ілюстрація:NEWSru.comЕстонський суд засудив до п'яти років в'язниці громадянина Росії Артема Зінченка за співпрацю з військовою розвідкою РФ. Про це повідомляє Настоящее время, передають Патріоти України.

Державна прокуратура Естонії стверджує, що ГРУ завербувало Зінченка в 2009 році. З 2013 року і до моменту затримання він брав участь в оперативно-тактичній роботі, спрямованій проти безпеки Естонії.

Зінченко збирав інформацію про об'єкти держбезпеки і життєво важливі об'єкти на території Естонії, а також фіксував пересування військової техніки сил оборони Естонії і союзників на території країни. Зібрані відомості і зразки Зінченко передавав співробітникам ГРУ, з якими зустрічався в Петербурзі.

Російський шпигун оселився в Естонії на підставі посвідки на постійне проживання ще в 2013 році.

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...

Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою. У відповідь йому продавчиня ...