Суд в Естонії кинув за ґрати російського шпигуна

Агент ГРУ оселився в Естонії на підставі посвідки на постійне проживання ще в 2013 році.

Естонський суд присудив 5 років в'язниці російському шпигуну. Ілюстрація:NEWSru.comЕстонський суд засудив до п'яти років в'язниці громадянина Росії Артема Зінченка за співпрацю з військовою розвідкою РФ. Про це повідомляє Настоящее время, передають Патріоти України.

Державна прокуратура Естонії стверджує, що ГРУ завербувало Зінченка в 2009 році. З 2013 року і до моменту затримання він брав участь в оперативно-тактичній роботі, спрямованій проти безпеки Естонії.

Зінченко збирав інформацію про об'єкти держбезпеки і життєво важливі об'єкти на території Естонії, а також фіксував пересування військової техніки сил оборони Естонії і союзників на території країни. Зібрані відомості і зразки Зінченко передавав співробітникам ГРУ, з якими зустрічався в Петербурзі.

Російський шпигун оселився в Естонії на підставі посвідки на постійне проживання ще в 2013 році.

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...