Суд заарештував за напад на "кіборга" підозрювану Лапінську, яка визнала свою провину

Спочатку прокуратура просила арешту на 60 діб, однак суд зменшив термін на місяць, враховуючи інвалідність (1 група) підозрюваної.

Катерина Лапінська у залі суду. Фото:ТСН

Підозрювана в нападі на ветерана АТО Дмитра Іващенка (Вербича) Катерина Лапінська визнала свою провину і заявляє про щире каяття. Таку заяву вона зробила сьогодні на засіданні суду, передають Патріоти України з посиланням на РБК.

"На даний момент я щиро каюсь у своєму злочині", - заявила Лапінська. Вона зазначила, що співпрацює зі слідством і вже надала всю необхідну інформацію для пошуку інших підозрюваних.

Однак, Феміда заарештувала Лапінську на 30 діб, до 5 червня 2018 року. Рішення може бути оскаржене протягом 5 днів.

Спочатку прокуратура просила арешту на 60 діб, однак суд зменшив термін на місяць, враховуючи інвалідність (1 група) підозрюваної.

Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...