"Суперприз": Субсидію в Україні вигідно оформити саме навесні, - експерти

Якщо субсидія призначається в першому півріччі, то середньомісячний сукупний дохід визначається не за весь календарний рік.

Субсидію в Україні вигідно оформити саме навесні. Фото: slavdelo.dn.ua.

Найбільше грошове навантаження споживачі комунальних послуг в Україні відчували під час опалювального сезону. Однак оформити субсидію можна і після того, як опалення вимкнули, оскільки при оформленні компенсації навесні є кілька переваг. Про це заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Перевага перша - в нових умовах субсидія призначається на 12 місяців. З початком нового опалювального сезону - з 1 жовтня, оновлення субсидії відбудеться автоматично. Як правило, пік звернень за субсидіями доводиться на початок опалювального сезону, як наслідок - черги і велике навантаження на працівників органів соціального захисту", - сказав Музиченко.

Другою перевагою, за словами чиновника, є те, що, якщо субсидія призначається в першому півріччі, то середньомісячний сукупний дохід визначається не за весь календарний рік. "Якщо звернутися до кінця поточного місяця, то субсидія буде призначена з початку цього місяця", - підкреслив він.

Третя перевага - якщо вчасно платити за житлово-комунальні послуги і повідомляти органам соціального захисту про всі істотні зміни в сім'ї протягом року, в наступному травні субсидія на новий термін буде призначена без звернення громадянина.

Як повідомлялося раніше в ЗМІ, українців, які отримують субсидії на оплату "комуналки", в 2016 році може стати значно менше: Мінфін почав перевірку доходів тих, хто в минулому році попросив допомоги у держави - це майже 5,5 млн сімей або близько 15 млн людей.

Затримано військових, які розстріляли поліцейських на Вінниччині. Відео з бодікамери вбитого патрульного виклали в мережу (18+)

субота, 20 квітень 2024, 13:14

Військових, яких розшукували за розстріл поліцейських на Віниччині, затримано. Про це повідомили українські ЗМІ, передають Патріоти України. . За попередніми даними, вони здалися самі. Раніше стало відомо, що Вінницька спеціалізована прокуратура у сфе...

Завдяки протестам українців: У Нью-Йорку скасували участь артистів балету з Росії у гала-концерті (фото)

субота, 20 квітень 2024, 12:44

У Нью-Йорку скасували участь артистів балету російського Маріїнського театру у гала-концерті, присвяченому 25-й річниці престижного балетного конкурсу Молодіжний гран-прі Америки, який мав відбутися 18 та 19 квітня. Про це повідомила посол України у СШ...