"Суперприз": Субсидію в Україні вигідно оформити саме навесні, - експерти

Якщо субсидія призначається в першому півріччі, то середньомісячний сукупний дохід визначається не за весь календарний рік.

Субсидію в Україні вигідно оформити саме навесні. Фото: slavdelo.dn.ua.

Найбільше грошове навантаження споживачі комунальних послуг в Україні відчували під час опалювального сезону. Однак оформити субсидію можна і після того, як опалення вимкнули, оскільки при оформленні компенсації навесні є кілька переваг. Про це заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Перевага перша - в нових умовах субсидія призначається на 12 місяців. З початком нового опалювального сезону - з 1 жовтня, оновлення субсидії відбудеться автоматично. Як правило, пік звернень за субсидіями доводиться на початок опалювального сезону, як наслідок - черги і велике навантаження на працівників органів соціального захисту", - сказав Музиченко.

Другою перевагою, за словами чиновника, є те, що, якщо субсидія призначається в першому півріччі, то середньомісячний сукупний дохід визначається не за весь календарний рік. "Якщо звернутися до кінця поточного місяця, то субсидія буде призначена з початку цього місяця", - підкреслив він.

Третя перевага - якщо вчасно платити за житлово-комунальні послуги і повідомляти органам соціального захисту про всі істотні зміни в сім'ї протягом року, в наступному травні субсидія на новий термін буде призначена без звернення громадянина.

Як повідомлялося раніше в ЗМІ, українців, які отримують субсидії на оплату "комуналки", в 2016 році може стати значно менше: Мінфін почав перевірку доходів тих, хто в минулому році попросив допомоги у держави - це майже 5,5 млн сімей або близько 15 млн людей.

Ароматний "димок" ледь не вбив здорового хлопця: Тижнями пролежав у комі і заново навчався ходити

субота, 25 березень 2023, 22:49

17-річний хлопець із Техасу був госпіталізований через легеневу недостатність. Легені були повністю закупорені через вейпінг. Про це пише видання Lad Bible, передають Патріоти України. Трістон Зофельд бу здоровою та спортивною дитиною, 26 липня 2019 ро...

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...