"Свежее мясо на импорт в Сирию": Мережу шокувала постанова для дітей російських офіцерів

Офіцерів ЗС РФ зобов'язують записувати в "Юнармію" рідних дітей 8-18 років.
Дітей військових примушують записуватися у "Юнармію". Фото: соцмережі.

У Росії видали постанову для дітей офіцерів, яких повинні в обов'язковому порядку записувати в "Юнармію". Про це повідомляє блогер під ніком RoksolanaToday&Крим на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Лапті, ви при пам'яті? Відразу в Сирію відправляйте. Або продайте на органи. Дітей. Рідних. "Офіцерів ЗС РФ зобов'язують записувати в "Юнармію" рідних дітей 8-18 років і прямим текстом говорять, що у них будуть проблеми, якщо не запишуть. Чекаємо бравади про мільйон юнармейцев до кінця року", - написала вона і опублікувала документ.

У документі говориться, що в "Юнармію" повинні бути записані 100% дітей офіцерського складу. Також в постанові написано: "Відсутність дітей офіцерів в рядах руху "Юнармія" розглядати як непорозуміння військовослужбовцями основ державної політики в сфері патріотичного виховання громадян".

У мережі користувачів здивувала така постанова.

Хіти тижня. Названо групу крові, власники якої живуть довше за всіх і менш схильні до важких захворювань

понеділок, 28 вересень 2020, 20:30

"Ученые давно изучают связь группы крови и продолжительности жизни, поэтому стало известно, какая группа крови самая сильная и почему ее обладатели живут дольше всех", - йдеться у популярному блозі, передають Патріоти України. Цитуємо далі:. "Группа к...

Екс-"ревізорша" не втомлюється шокувати глядачів "Танців з зірками": Ольга Фреймут зробила дивні подарунки суддям шоу

понеділок, 28 вересень 2020, 20:28

Катерині Кухар вона піднесла ножиці, а Владу Ямі - книгу з етикету. Катерині Кухар вона піднесла ножиці, порадивши вишивати і заспокоювати нерви. "Талісман ножиці для вишивання. Це заспокоює нерви, а вони у тебе ще є. Якщо собі захочеш щось відрізати, ...