Священика-мільйонера з України заарештували у США за масштабну кібераферу

Віталій Корчевський раніше був віце-президентом Morgan Stanley – великого американського банківського холдингу.

Віталій Корчевський. Фото: соцмережі.

9 липня в США бруклінський Федеральний суд затримав українця-священика Віталія Корчевського, якого звинуватили в участі в міжнародній кіберафері, яка дозволила йому заробити 14 млн доларів. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Як йдеться у виданні, в США викрили хакерську групу, яка складалася в основному з українців. Хакери викрали 150 000 прес-релізів з таких великих організацій, як PR Newswire Association LLC, Marketwired LP і Business Wire протягом 2010 – 2015 років.

Раніше Віталій був професійним трейдером і укладав багатомільйонні договори на біржі. Все це священик здійснював завдяки інформації з прес-релізів, які він отримував ще до публікації. Релізи викрадали українські хакери для Віталія.

Він накопичив нерухомість в Пенсільванії і Грузії вартістю близько 5 млн доларів і мав таку ж суму в банківських і брокерських рахунках, які уряд заморозив в день його арешту. Ще мільйони доларів священик міг перевести церкві або за кордон, на думку прокурора.

Віталій раніше був віце-президентом Morgan Stanley – великого американського банківського холдингу. Після цього Корчевський переїхав до Америки і став священиком Слов'янської євангельскої баптистської церкви недалеко від Філадельфії. У 2015 році його заарештували в своєму будинку, але згодом випустили під заставу в 100 000 доларів. Крім того, під суд потрапив Владислав Халупський - трейдер, який жив у Брукліні і в Україні і нібито заробив мільйони доларів.

Скрепнодуховне: "Та стріляйте в нього нахер, та й усе. На одного дурня менше буде", - "Гібриди" потішили п'яною розбіркою в "ДНР"

понеділок, 18 лютий 2019, 19:34

Бойові подруги учасників конфлікту заохочували чоловіків до швидкого "правосуддя". П'яні "захисники Донбасу" влаштували розборку в окупованому Харцизьку, зазначають Патріоти України. Відеозапис конфлікту з'явився у мережі. . У штовханині беруть участь...

Куди збирався? На блокпості в зоні ООС затримали митрополита УПЦ МП

понеділок, 18 лютий 2019, 18:56

На одному із підконтрольних Україні КПВВ затримали митрополита Горлівського і Слов'янського Митрофана для встановлення особи, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Горлівської єпархії. Зазначається, що під час перевірки документів ...