Танці на кістках скасовуються: В оновленому Будинку профспілок на Майдані Незалежності не буде розважальних закладів (відео)

​Сьогодні відкрили фасад оновленої будівлі. У середині ще тривають будівельні роботи. Більше всього часу зайняло саме укріплення міжповерхових перекриттів, які фактично знищив вогонь.

Фото: скрін відео

Нове обличчя з'явилося у Будинку профспілок у столиці. Після чотирирічної реконструкції у Києві відкрили оновлений фасад будівлі. Про це йдеться у ТСН, зазначають Патріоти України.

У лютому 2014-го під час кривавих протистоянь споруда вигоріла майже вщент. Без жодних анонсів сьогодні вранці з Будинку профспілок почали знімати завісу. Біла плитка, новенькі вікна. І жодних натяків на пожежу чотирирічної давнини.

Навіть за чотири роки й досі не відомо, скільки всередині під час пожежі загинуло людей. Так само і досі триває розслідування - хто підпалив будівлю. За деякими даними - це були правоохоронці, які хотіли викурити активістів.

Реконструкція не раз опинялася у центрі скандалів. І по суті сьогоднішнє оновлення - результат боротьби, в першу чергу, активістів. Вони завадили тут відкрити кафе російської мережі, згодом влаштували бунт через незаконну надбудову. Остання акція відбулася знову ж через спробу відкрити кафе - у стилі подій Майдану. На місці, де загинули майданівці, заклад пропонував пити та їсти у тому ж антуражі. Зрештою власників і сам заклад виселили силою.

Тепер буде без жодних розважальних закладів - обіцяє і столична влада, і інвестори. Лише офісні приміщення. Частину займуть, як і раніше, профспілкові організації. Частину - забудовник і його фірма. А ще з'явиться музей Революції Гідності.

У середині ще тривають будівельні роботи. Більше всього часу зайняло саме укріплення міжповерхових перекриттів, які фактично знищив вогонь. Ще одна невід'ємна частина Будинку профспілок - електронний годинник. Він, як і раніше, буде на даху будівлі. Повноцінне її відкриття заплановане до Дня Незалежності.

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...