"Тримай труси в руках": Клуб у Тернополі анонсував вечірку проти заборони торгувати нижньою білизною на свята

Гостям вечірки, хто принесе з собою труси, пообіцяли коктейль у подарунок.​

У нічному клубі Тернополя пройде вечірка "без трусів". Ілюстрація: 5 канал

Один із тернопільських клубів вирішив влаштувати вечірку, щоб висміяти рішення міської ради щодо заборони торгувати на свята нижньою білизною. Про це написали на Facebook-сторінці клубу, зазначають Патріоти України.

"Ми тут подумали і вирішили підтримати наших депутатів, та у неділю провести вечірку в підтримку їх рішення. Неділя 1 липня. У Лисому вечірка без трусів!” - написав співвласник клубу Тарас Ковальчук.

Організатори обіцяли не перевіряти, чи справді гості зняли білизну. Натомість кажуть, що тим, хто принесе з собою труси та покаже їх на вході у руках, отримає за це коктейль у подарунок.

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...